Jump to content

tornado red mkv 1.4 tsi 170 magarusi


vali_devill

Postare recomandată

@cj12rxn:salut,te rog sa fi mai explicit ca nu pricep,termenul clean-are mai multe intelesuri:curat,sau ca si cum ar trebui modificat ceva?

kadettro,zilnic trec pe langa tine,iau pasta in portbagaj si dau un claxon

Link către comentariu

Cred ca se refera ca ar arata mai bine fara inscriptionarile GOLF si GT de pe spate. :D

Link către comentariu

adica sa para inocenta din spate si cand te enerveaza cineva sa nu inteleaga nimic :angry:

cam cum am eu :P

Link către comentariu

si daca le scot,ma cam tradeaza jantele.dar ar fi o idee.sau sa pun un 1.4

Link către comentariu
".folosesc orice produs din gama sonax,mi se par cele mai bune pt mine si buzunarul meu. " ce a reclama suna asta...:)

ca idee, spoileru ala de gti ed 30 costa 3000(doar limba aia micuta de sub spoiler....), multi si-au dorit, nimeni nu l-a luat.

zilele astea imi schimb evacuarea si o sa luceasca...dar dupa cateva mii de km am sa incerc si eu chestia aia de-i faci tu reclama..

3000 de ce? euro? lei?

Link către comentariu

Eu zic sa lasi "GT"-ul pe portbagaj. Sunt extrem de putine GT-uri si ar trebui sa te mandresti cu el :icon_thumright:.

Cat despre fuste, cel mai bine arata cea de Design Individual / GTI ed30 (spuneam asta si daca nu aveam fusta pe masina :icon_thumright:. Pretul este cam piperat, dar daca consideri ca merita go-for-it. si apoi evident trebuie vopsita si fusta spate si eventual niste praguri de GTI ed 30 (adica vopsite in culoarea caroseriei).

Link către comentariu

boyz,multumesc de aprecieri,gt este,gt ramane!and i'm proud!cica 3000 de lei,asa a zis plictisitul,dar a schimbat dreadfull buza pe casco acum o saptamana si a fost 1700lei.s-o fi ieftinit,dar tot exorbitant ramane.inca vreau buza si spate de ed30,dar momentan e criza.off,daca ati sti voi ce lista am eu in cap!

Link către comentariu

Ha ha... pai nu trebuie sa le faci pe toate deodata. Azi faci ceva, peste o luna altceva si asa mai departe... intr-un an ai ii pui si aripi si ai terminat :).

Da, cam 2000 RON costa :).

Modificat de rex
Link către comentariu

In loc sa bagi banii in plastice care ai sa le zgarii/agati/rupi in prima bordura cand parchezi, mai bine ai investi in asta:

Stg1 revo

evacuare milltek special pt golf gt

forge twintercooler special pt golf gt

Satisfactia ar fi mai mare..si ai ajunge undeva la 220 cp :)

Parerea mea...lista mea..si in scurt timp pe masina mea :)

Link către comentariu

@rex:ai dreptate,dar toti stim ce greu e sa astepti.dar mi-am promis ca le voi face!

@plictisitul:whoa,tati,alea sunt lucruri magice ce zici tu acolo,poate vorbesti cu mos craciun si pt mine.oricum,spor la modificari!si sa dai share la impresii!apropos,i like your car!

Link către comentariu

vali ... ma mai interesez la cineva care aduce piese de afara, poate la scot mai ieftin :icon_thumright:

daca ai codurile exacte ... ar fi super

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Remember....

"In aria "Masina mea" este permisa discutarea aspectelor legate de tuning vizual si tehnic.

Sunt interzise discutiile referitoare la problemele tehnice."

Posturile ce contravin acestei reguli au fost ascunse.

Link către comentariu

post-34488-1250707572_thumb.jpg

post-34488-1250707633_thumb.jpg

post-34488-1250707671_thumb.jpg

astea sunt de ieri de la parcarile dintre brasov-poiana brasov.

intre timp a mai primit mirror down si inchiderea geamurilor din telecomanda,inclusiv trapa,fara a mai tine degetul pe buton pana la capat.

Link către comentariu

Foarte frumoasa si ingrijita masina. Am impresia ca am vazut-o luna trecuta la mare in statiunea Saturn in zona hotel Paradiso sau am confundat-o :)

Link către comentariu

e foarte posibil,am fost vara asta de vreo 5 ori.

Link către comentariu

revin cu ultimul "upgrade",fara de care nu as fi putut pleca in concediu,si care imi intregeste denumirea de "devill"

post-34488-1251268950_thumb.jpg

post-34488-1251268979_thumb.jpg

urmeaza sa plec cu prietena mea pana la paris,si am decis sa ne plimbarim pana acolo cu masina...asa ca probabil ca voi poza "maimutoiul" prin cine stie ce locuri frumoase!abia astept sa impartasesc fotografiile cu voi!

insa pana atunci,ne vedem pe litoral!

Link către comentariu
  • 1 month later...

post-34488-1254578082_thumb.jpgintors dintr-un conced de 5000 de km,strecor si eu o poza de pe alte meleaguri,pana deschid topicul la calatorii...e ok,nu?

o clipa de odihna la un popas pe autostrada in franta,intre metz si riems,sau reims :D

post-34488-1254578410_thumb.jpg

cat de curand o sa pun aici niste link-uride la o filmare a lui devill gt.pana atunci,niste poze de socializare cu cei ce vegheaza la siguranta noastra pe strazi.multumim celor de la patrula autostrazi ca ne-au permis cateva cadre ...intr-un plan indepartat se vede un pic de devill gt.http://auto-tv.ro/poze/267.html

ne gasim la calatorii.......

Link către comentariu

salut rex.nu,masina are suspensia ei sport din fabrica,cu jante pe 17 inch,dar e posibil sa fie si din cauza unor bagaje in plus.daca da bine,am sa merg cu masina incarcata...glumesc.brgds.

Link către comentariu

Frumoasa masina, sa faci cati mai multi km fara evenimente neplacute. Eu abia acum am ajuns sa citesc despre masina ta :)

Modificat de blordc
Link către comentariu

mersi de urari.daca ai sa cauti bine,ai sa vezi ca am si un mk3gt .e prezentat la masina mea

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!