Jump to content

Golful meu Young


fanta

Postare recomandată

wow

nu stiu cum de am ratat acest topic pana acum

masina arata senzatie rau

imi pare sincer rau pentru cele intamplate si sper sa ajunga cel putin la fel de frumoasa cum era,si sa o vedem la intalniri

o zi buna si gandeste-te ca putea fi mai rau,bine ca nu ai patit tu nimic

toate cele bune

andrei

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • fanta

    87

  • Circoloco

    40

  • kalu

    17

  • rex

    14

Top Posters In This Topic

Salutare, nu ai mai scris nimic despre masina, in ce stadiu este akum, mai dureaza pana o scoti din service?

Link către comentariu

@ Circoloco

Salut. Masina inca e sifonata.

@ justbeck

Multumesc frumos pentru aprecieri. O sa arate la fel ca inainte sau poate chiar mai bine :D ... ma gandesc la ceva "upgrade-uri" la exterior insa mai vedem ca nu sunt hotarat inca , dar asta va fi o surpriza :D

@ b 50 ppx

:( Salut. Inca nu a intrat in service. Recunosc ... din vina mea. Saptamana care vine cu siguranta o voi duce. Hartiile sunt gata insa am amanat eu din motive personale. Cand va fi gata cu siguranta ii voi face ceva poze :) Revin in curand cu noi surprize.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

a iesit de mult din service. e la fel cum o stiati inainte numai ca nu am apucat sa-i fac si poze. nu am apucat sa ma bucur de ea decat 4 zile dupa ce am scos-o din service pentru ca am plecat in voiaj pentru 6 luni :rolleyes:) am sa ma bucur cand ma intorc. numai bine la toata lumea. ne "auzim" in primavara.

Link către comentariu
  • 3 months later...

Ce dor imi e de masinuta mea :rolleyes: . Mai am 2 luni :icon_thumright: . N-am mai :Driver: de 4 luni.

Link către comentariu

Salut.Foarte frumoasa masina.Cat te-au costat pragurile si de unde le-ai luat?As vrea si eu sa imi pun dar cei de la reprezentanta mi-au cerut sa vin cu niste coduri pentru pragurile astea...ai cumva posibilitatea sa imi dai si mie codurile?

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Intrebare: militia si/sau asiguraturul au tinut cont de imaginile filmate?

Link către comentariu

Foarte frumos modificata :icon_thumright:

Si eu am aceeasi curiozitate ca Johnny Bravo.

Bafta!

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!