Jump to content

T4 la dezmembrat - postati aici daca stiti unde exista


GFD
 Share

Postare recomandată

salut,cu o luneta te pot ajuta,0744555827

mai am de vanzare pentru t4 cine are nevoie bancheta cu 3 locuri de caravelle,bratele spate completecu tot cu tambure si frane ,plansa bord,bara spate,capota ,trager,bara fata cu proiectoare,usi fata si laterala,va pot ajuta cu mai multe piese fie benzinare sau diesel,tel 0744555827

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred ca ar trebui sa postezi intr-un loc potrivit (aria vanzari) ca sa nu fii avertizat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ilie ti-am stes postul te rog sa folosesti detalii astea pe privat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai bine ii mutai anuntu undeva,userul nu mi-l amintesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK il pun inapoi dar pentru detalii va rog folositi PM.OK?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumim sefu,aici il pui sau la anunturi?

Il las aici deocamdata.

Modificat de flotouran95
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor... am nevoie de o spira de volan t4 din 2002 motor akw de 151 de cai cu airbag si esp

codul piesei este 7D0959654...ma poate ajuta cineva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

salut...am nevoie de doua geamuri de spate,centurile+suporti tot din spate si bancheta de la usa culisanta cea cu un scaun rabatabil,multumesc!

sau un interior complet 8+1 adica scaunele cu cotiere daca se poate :icon_redface: :icon_cheesygrin: aceeasi culoare!

Modificat de bug in
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bancheta cu 2 locuri si cea cu 3 le am eu aceeasi culoare modelul cu cotiere. pe randul de la culisanta este o bancheta cu 2 si un scaun individual.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

post-52948-0-12436500-1329943786_thumb.jpoze nu am pe comp decat pe laptop care are o probl de alimentare acum. iti pun o poza sa vezi modelul si vb pe PM
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

ma poate ajuta cineva cu un capac de airbag partea dreapta pt un t4 din 2001? culoare gri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am nevoie de 2 capace care acopera gaurile de butoane din bord (gen avarie, dezaburire, etc) (pentru T4-ACV) sau chiar butoane functionale de dimensiunile alea. Am intrebat prin telefon pe la dezmembrari si nu prea au asa ceva. Stiti un loc prin tara unde pot gasi ? Sau poate are cineva de pe forum de vanzare ? Multumiri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Auto bonto Bihor are doar dube la dezmembrat si trimite prin curier in toata tara! 0756544651

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca ai nevoie de capace sau butoane pentru bordul tau te pot ajuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Am rezolvat cu capacele pentru bord prin amabilitatea lui "Ilie007" caruia ii multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dezmembrari t4 din Petrosani jud Hunedoara .

Tel:0766320680

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiti vreunul care are buzunarul dreapta de la pasager? ...cu tot cu fata de usa, pentru ca cele fara buzunar au fetele de usi putin mai umflate si nu s-ar potrivi doar buzunarul...

Danke schon! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

colegu nelu_tm dezmembreaza o dubita,ia legatura cu el

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

la mine se gaseste doar cea de la sofer. am vb deja cu Emy.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

in arad este un mecanic foarte bun de T-uri si are o gramada de piese second de vanzare si multe busuri pentru piese , elemente de caroserie, cam orice cautati sigurat gasiti la acest om. daca va intereseaza contactatima pe privat si va dau numarul de telefon

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Buna ,

Daca stie cineva o chiulasa de T4 , motor 19 td ( 50 kw ) de vanzare in apropiere de Cluj raman profund indatorat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Emy D, vezi ca daca ai 3 locuri in fata nu merge sa pui fata de usa cu buzunar pe dreapta, mi-am luat eu din germania de la dezmembrari, am pus fata de usa si surpriza nu se mai inchidea usa, doar la cele cu 2 locuri in fata ai loc sa pui...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ma intereseaza un carlig de Vw T4 platforma din 1996,dar acel model de carlig pe care vine montat numarul de inmatriculare si laampile de la numar.Multumesc,daca are cineva sau cunoasteti unde asi putea gasi va rog sa ma contactati 0742703591 Stefan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!