Jump to content

Accident Urat - Masina Arsa Pana La Parbriz


BoX
 Share

Postare recomandată

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoX

    23

  • sorin_g

    11

  • MIGUEL

    4

  • Nea Vizanu'

    3

Top Posters In This Topic

Si se pare ca dupa lungi asteptari .. Am dat masina cu totul .. la pretul de 2500 euro (Ziceti-va si voi o parere)

Si mi-a mai ramas de la ea .. ca am avut eu grija sa le iau ;) ..

Magazia de cduri, Casetofonul Gamma .. SI un cauciuc nou nout nefolosit.. niciodata.. e nou cu vopsea pe el.. Michelin mixt cu tot cu janta .. il dau cu 3 mil .... Este de 15 .... Cine e interesat de vreouna din piesele astea sa scrie aici, sa ma contacteze pe mobil , sau mesaj privat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De pret mi se pare mic, dar asta este. E, sa zicem normal, avand in vedere ca ai luat banii repede. Luai clar mai mult daca vindeai bucata cu bucata!

Mie imi pare raaau de gura de ventilatie :banghead:

Bafta, sa iti iei alta si sa nu ai probleme cu sanatatea.

P.S. Pe viitor ai grija la depasiri si la stalpii de pe margine! :D

Toate bune!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi .. Va arat data viitoare ce imi iau .. (Mi s-au indreptat ochii Spre un Audi a6 model nou, sau un VW Passat B6)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si se pare ca dupa lungi asteptari .. Am dat masina cu totul .. la pretul de 2500 euro (Ziceti-va si voi o parere)

Si mi-a mai ramas de la ea .. ca am avut eu grija sa le iau :biggrin: ..

Magazia de cduri, Casetofonul Gamma .. SI un cauciuc nou nout nefolosit.. niciodata.. e nou cu vopsea pe el.. Michelin mixt cu tot cu janta .. il dau cu 3 mil .... Este de 15 .... Cine e interesat de vreouna din piesele astea sa scrie aici, sa ma contacteze pe mobil , sau mesaj privat...

<{POST_SNAPBACK}>

Pe mine m-ar interesa magazia de CD-uri. Spune detalii despre ea si un pret.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Magazia de cd-uri a fost data...

A mai ramas cauciucul (MICHELIN PRIMACY) cu janta , 3 mil ! :) (Pret super bun, deci nu mai este negociabil ;) )

Si casetofonu gamma ...

Modificat de BoX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A fost dat si cauciucu cu janta .. de casetofon e interesat cineva ?

<{POST_SNAPBACK}>

Pacat de necaz si pacat de graba. Masina pe bucati sigur o vindeai la pret dublu daca o dezmebmbrai atent.

Numai cu cateva repere cei 2500 euro ii scoteai intr-o luna. Iar cu restul in 2-3 luni rezovai tot.

Tinand cont de locatia in care te gaseai (Iasi) acest lucru se rezolva lejer. Te puteam ajuta sa iti calculezi corect valoarea la toate piesele folosibile de pe masina. Imi pare rau ca din lipsa de timp nu am observat mai repede problema ta.

In fine, omul face multe greseli in viata. Important e sa ramana sanatos si sa traga invatzaminte.

concluzie: la masina de 5-6 mii in sus asigurarea Casco e obligatorie( ca sa nu mai vorbim de cele de la 10mii in sus)

Multa sanatate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!