Jump to content

Accident Urat - Masina Arsa Pana La Parbriz


BoX
 Share

Postare recomandată

@ BoX

Gandeste-te la un pret pt toata masina, eventual mai pune si niste poze < as vrea sa o cumpar asa cum e

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BoX

    23

  • sorin_g

    11

  • MIGUEL

    4

  • Nea Vizanu'

    3

Top Posters In This Topic

Mersi codatel ...

Deci ma gandesc la un pret si va zic..

Descompusa pe bucati sau nu .. am unde sa o tin.. stau la bloc.. dar am un garaj undeva.. si nu e problema.. cu descompunerea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O dau cu 3800 euro negociabil ....

Vand si piese de pe ea.. tot ce se poate.. de la "faruri" pana la toba.. dau tot din ea... preturi rezonabile :D

Modificat de BoX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mai ai capacele? Le-as lua eu, doar ca sunt din Bv. Tu parca esti din Iasi, nu? Tin minte ca am citit topicul prin primavara.

Sanatate si bine ca ai scapat cu bine. Si eu am patit o coliziune cu un stalp ... :D

M-ar interesa chiar si toate jantele, sper ca cele de pe fata nu sunt afectate!

Si inca ceva ar fi gura de ventilatie dreapta din bord.

Zi-mi nise preturi si daca ar putea ajunge cumva in Bv.

Toate bune

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Faza e ca nu pot sa ma deplasez.. n-am masina.. si in urma accidentului am avut si mai am niste probleme cu picioarele...

jantele sunt ok, capacele la fel :D

Astept o oferta de la tine de pret pe jante + capace (Jantele is de 15)

Modificat de BoX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

sa vorbesc cu tata (e masina lui nu a mea) si iti spun maine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

E prea complicat, nu stiu cum facem cu drumul si nici bani nu ar mai cheltui acum pentru jante, astea poate la primavara. Cu capacele trebuie sa fec rost mai repede si nici eu nu prea am timp sa ma ocup (munca, ce sa-i faci).

Ce m-ar interesa sigur pe mine este gura de ventilatie dreapta daca e buna, inclusiv becul daca functioneaza. Zi-mi un pret la el si daca e posibil cumva sa ajunga la Bv chiar si peste o perioada mai lunga.

Mai ramane o intrebare: ce probleme mai ai acum cu picioarele? ai avut fracturi?

Sanatate multa

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La ce gura de ventilatie te referi cu bec ? ... (Am niste fracturi si acuma fac recuperare) ...

Eu o dau dar explicami mai exact ca nu inteleg ce vrei defapt...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E vorba de bucata finala a ventilatiei, cea cu lamelele reglabile (deci de unde reglezi directia curentului de aer). Are inclus si becul care ilumineaza cele 2 ideograme de la reglajul ventilatiei gurii respective. Sper ca ai inteles cat de cat :lol:

Fata ce vezi la suprafata de de aproximativ 9*6 cm, mai iese din bord inca vreo 12 cm, asta ca sa iti dai seama de dimensiuni. De scos e ceva mai complicat, e descrisa pe undeva pe forum o procedura, are vreo 4 "clipsuri", 2 sus si 2 jos.

Toata chestia e sa ai grija la scos sa nu deteriorezi lamelele alea. Eu am stricat 2 din pacate :lol:

Asta cand ai timp, nu e graba. :lol:

Recuperare rapida si sanatate

Salutare!

Modificat de sorin_g
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut si recuperare grabnica. Sa te vedem cu masina noua cat mai repede! Acum am vazut topicul asta. Mai ai stopurile si Cd-changerul? Daca da, spune un pret. Finii mei sunt din Iasi si le iau usor prin ei. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi .. O sa-mi iau alt passat pana la urma :)

Deci CD Changerul (magazia de cduri) il dau cu 150 euro ... si stopurile... zi tu cat dai pe ele :)

Modificat de BoX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dau eu 2 mil pe stopuri si daca vin pana acolo mai iau cate ceva

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi .. O sa-mi iau alt passat pana la urma :)

Deci CD Changerul (magazia de cduri) il dau cu 150 euro ... si stopurile... zi tu cat dai pe ele :)

<{POST_SNAPBACK}>

Lasa ca stopurile vad ca ti le ia @MIGUEL si daca pot lua legatura cu el cand vine si daca vine il rog pe el sa-mi aduca si magazia. Nu mai lasi putintel la ea?...asa...simbolic...10%...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu as vrea mai multe, stopurile, chederele cromate, oglinzile...numai pretul sa fie bun, totusi trebuie sa merg vreo 800 km...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La asta te-ai referit ?

passatinteriordriver4jn.th.jpg

<{POST_SNAPBACK}>

Exact! As lua si doar capacul frontal cu grilajul cu cele 5 lamele, dar tot trebuie desfacut, inlocuit etc si apoi cu restul nu mai poti face nimic. Astept o oferta!

Salutare :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stopurile nu le dau cu 2 mil ... Prea putin ...

La CD CHanger nu mai las ca am cautat pe net pretul .....

Iar gura de ventilatie din dreapta.. nuj cu cat sa o dau.. zi tu Sorine cat dai ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cateva sute, dau din banii mei pentru greseala mea! Nu stiu, zi si tu cat e rezolnabil. :)) Dar mai ales cum crezi ca o sa ajunga la Bv! De ajuns, ti-am zis, nu-i graba.

Respecte,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De ce nu intrebati la un dealer cat costa acel reper si sa stabiliti un procent din pretul de nou?? Ca eu (ca fapt divers) am luat de la dezmembrari o piesa cu 80 RON si nou-noutza din Germania, de la Porsche Romania costa 65 RON.

Cred ca o sa mut o parte din post-uri intr-un topic nou pe "Anunturi Online" pentru ca acolo se indreapta discutia si sa pastram in acest topic lucrurile non-comerciale.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Noua, gura de ventilatie adusa pe comanda la dealer e 200 Ron. Cu banii stau strans pentru ca, daca observati din unele posturi ale mele, eu nu am masina :)) . Cu Passat-ul am mers cred o data pe luna in ultimele 3-4 luni pentru ca tata merge aproape zilnic, deci caut sa strang si eu un ban sa devin si eu membru in toata regula (asta daca imi permit VW prima masina!)

Zi cat crezi, cu precizarea ca o sa gasesti mai greu doritori de gura ventilatie. Si apoi cu transport, bani incercam sa o rezolvam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stopurile nu le dau cu 2 mil ... Prea putin ...

La CD CHanger nu mai las ca am cautat pe net pretul .....

Iar gura de ventilatie din dreapta.. nuj cu cat sa o dau.. zi tu Sorine cat dai ...

<{POST_SNAPBACK}>

Ok. Sanatate multa, recuperare grabnica si parerea mea este sa incerci sa o vinzi toata, intreaga, caci daca vrei sa o vinzi la bucata astepti muuult prea mult. Dar oricum, vad ca nu ai fi presat de timp. Bafta si sa te vedem cu alta masinuta in curand.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iti dau gura de ventilatie cu 100 ron, ti-o trmit prin posta cu ramburs ! ...

DEZMEMBREZ PASSAT ! (model 2002 BREAK , Variant)

Stopurile le dau cu 2.8 mil ... am fost la reprezentanta.. si un stop cum am eu este vreo 2.5 mil ... si eu le dau pe amandoua cu 4 mil .. (2 mil bucata, negociabil)

CD Changerul cine e interesat il dau cu 150 euro ... Casetofonul este gamma si il dau cu 4 mil avand in vedere ca la reprezentanta este vreo 7 mil....

Cine e interesat de planetare ... 500 euro bucata :unsure: ... Noi is 1000 euro (numai una e 1000 euro) ....

Farurile - 3.5 mil una bucata... ;)

Janta din metal (nu este din aliaj, sau magneziu) + cauciuc (Am si de vara, si de iarna cauciucuri) de 15 = 1 mil (nu sunt descentrate sau ceva de genul sunt in perfecta stare.. ca noi ...)

Scaune SPORT cu incalzire + airbag-uri + Bancheta din spate = 1000 euro (ESTE NEGOCIABIL)

Oglinzi incalzite electrice = 8 milioane amandoua (pot fi luate si la bucata)

+ Alte accesorii (Portiere, geamuri electrice, portbagaj etc.)

CONTACT ID: lataifas_ro

CONTACT MAIL: lataifas_ro@yahoo.com

TELEFON: 0723321877

Preturile sunt negociabile !

Modificat de BoX
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincer nu-mi permit 100 Ron acum, ti-am zis de ce. Mai incolo, daca nu gasesti cumparator si mai lasi ceva, ramane valabil.

Salut si bafta la vanzare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sincere condoleante pt. masina, dar se pare ca esti plin de bunatati :blink: , am si io un passat tot cu interior bej, nu mai stiu daca ai piele....., m-ar interesa grila centrala de aer + aia din stanga, incuietoarea de la usa soferului( se strica' nus' ce contact prin ea si nu se mai aprinde lumina cand deschizi usa) si multe alte chestii....mai bine lasi nr. tau de telefon sa te contactam direct. :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!