Jump to content

Folie Negru Mat


dr.flawless
 Share

Postare recomandată

marius1982.11

Fiecare si-o face cum vrea ;). PE mine de ex nu prea ma intere ce e la moda, cum nu mi-am pus nici antena de rechin pe golf sau retrovizoare M3 look :)

N-o mai fi la moda, dar nici nu arata rau ca una roz de exemplu :argue:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am vazut in brasov un visiniu mat, pe o skoda. Arata demential...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Sal, stie cineva in Ploiesti daca exista un atelier care pune folie protectoare pe masina??? As vrea sa pun pe capota, mas e neagra, ar mg un negru mat ....sau incolora. Ms anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Am si eu o intrebare: a dezlipit careva folie carbon de pe capota sau alt element al masinii? M-ar interesa daca intradevar nu ataca vopseaua sau luciul lacului in timp, asa cum se spune.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

salutare.m-am gandit sa-mi infoliez bandourile negre de pe toata masina intr-un negru mat.a mai facut cineva asta?cum rezista la jetul puternic de la spalatorie?eventual un pret total

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!