Jump to content

Butoane Golf V - cele 4 din fata schimbatorului


Buraddo
 Share

Postare recomandată

merci. eu am vrut doar o alta sursa de alimentare. pot sa incarc telefonul de la usb sau tableta. cred ca e mai sigur decat adaptoarele pentru prizele auto cu 3-4-5 iesiri de 12 volti 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • C Z R

    8

  • Al Bundy

    4

  • Florin1up

    4

  • Devastator

    3

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

da, ceva de genul.

 

Flo, vezi ca nu merge cu unitatile pentru Europa... RCD-ul china stie de usb si lucreaza cu astfel de conexiuni.

 

merci. eu am vrut doar o alta sursa de alimentare. pot sa incarc telefonul de la usb sau tableta. cred ca e mai sigur decat adaptoarele pentru prizele auto cu 3-4-5 iesiri de 12 volti 

 

no, usb-ul ca sa ai curentul necesat incarcarii unui tel, etc - trebuie sa fie conectat la o unitate compatibilia.... care sa stie de el si sa trimita alimentarea necesara.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merge, il legi la asa ceva . iti da 3 amperi fara de 0.5 cat are USB normal de laptop. se incarca mai repede.

putina imaginatie si bricolaj pentru montaj si problema e rezolvata. eu inca studiez unde il pot amplasa la mine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa da, dar eu am zis ca nu merge direct, cel din link-ul pus de tine mai sus.... ca nu are la ce sa-l lege... doar sa aibe un HU compatibil cu asa ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu la HU. eu am inteles ca vrea doar sa incarce, nu sa transfere date.

butonul il foloseste pt mufa si pt ca se integreaza mai frumos decat o mufa simpla (sau cea cu care vine transformatorul din linkul 2).

oricum, nu mai vad rostul gaurii de bricheta cand mereu sta ocupata de on adaptor usb. totul se incarca de la usb acum (telefon, gps, DVR chiar si lanterna), secretul e sa ai unul cu amperaj mai mare sa nu stai 10 ore la incarcarea bateriei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!