Jump to content

Masini de vanzare gasite pe strazi


MishuL
 Share

Postare recomandată

Pentru a nu mai aparea discutii la vanatoarea de epave, aici se vor pune de acum incolo masinile in stare decenta identificate pe strada, care prin bilet in geam sau prin nefolosire indelungata indica faptul ca sunt/ar putea fi de vanzare.

Pentru inceput: 1200 roshu de la hala Traian incolo spre intersectia cu Valeriu Braniste; inainte de VB, pe stanga, intr-o intersectie.

post-32-1204548471_thumb.jpg

post-32-1204548484_thumb.jpg

post-32-1204548493_thumb.jpg

post-32-1204548502_thumb.jpg

post-32-1204548511_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

"VW 1300 , anul de fabricatie 1969, culoarea Violet inchis, negociabil, tel. 0766708534, 0766709694" de pe retromobil . omu zice ca e motorul dat jos, de 1300 cmc , pentru segmentat, ca nu are compresie, acte la zi. pret 1000 de euro, negociabil, ca vrea sa scape de ea. care stiti masina? merita oare?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arata binisor. Vorbeste cu omul, daca vrei ma duc sa o vad.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

XANu, te rog...respectivul mesaj il puteai transmite si prin PM. Reamintesc faptul ca aici nu mai suntem la "cafenea" ci in sectiunea de "vanzari". Se posteaza date despre masinile ce corespund criteriilor enumerate de MishuL in primul sau post si cereri de detali referitoare la ele. Postul off-topic a fost sters.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

1200 rosu n-are pus si pretul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Broasca 1303 sau 1302 decapotabila, nr. Anglia, volan pe partea corecta, fara pret pe el; tabla buna spre f. buna, prelata in schimb ranita in spate.

Loc: vis-a-vis de intrarea in parcul Crang din Buzau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu cred ca e de vanzare, Adi, n-am vazut anunt pe ea si e nemiscata de cel putin 2 luni. E mexicana pe injectie, a aparut acum ceva timp un anunt pe forum referitor la ea, cred ca acum un an, la momentul ala era prin Focsani si se cereau 6000 euri pe ea. Cu numerele alea pe ea, la pretul asta nu stiu ce viitor are aceasta broscuta decapotabila. Pacat de tabla aia, pacat ca e decapotabila si astea sunt rare, pacat... Asta e, si eu o vad aproape zilnic si ma incearca tristetea, dar nu prea am ce face. Off-topic: imi pare rau ca ai fost prin Buzau si nu mi-ai vazut broasca...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

stai putin, nu-i mexicana. E 1303. Daca mai apare afis de vanzare pe ea, te rog sa ne anunti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, se pare ca nu e mexicana, my mistake. va tin la curent cu situatia ei

Modificat de ricacristea
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
elkan peter emil

un cabrio de culoare neagra cu numere de anglia , cu volan pe stanga este under construction.

;)

Modificat de elkan peter emil
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

In judetul Bistrita nasaud. Din satul mocod se merge catre comuna zagra. pe la jumatatea drumului sunt parcate pe partea stanga langa o casa cu service auto.

post-4942-1246794080_thumb.jpg

post-4942-1246794088_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...
elkan peter emil
In judetul Bistrita nasaud. Din satul mocod se merge catre comuna zagra. pe la jumatatea drumului sunt parcate pe partea stanga langa o casa cu service auto.

da stiu trecutul NPZ ului pacat de ea. o stiu decand era in perioada de glorie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

1302 din 71 in bucuresti, coapta bine, acte ok, 700 eur, 0721-688385, Cristi

post-11780-1278746523_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

asta nu-i cea din Drumul Taberei de la Valea Ialomitei chiar la capatul lui 90?

o vad zilnic si in scurt timp nu cred ca o sa mai am ce vedea la cit de coapta este :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Doar pentru piese, caci actele sunt in aer.....Si pretul se pare ca este in crestere, sunt cateva telefoane date. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!