Jump to content

Huse Scaune Polo!


GaNgsTeR
 Share

Postare recomandată

Salutare! Deschid un nou topic pt. ca as vrea sa imi pun niste huse ca sa nu se mai murdareasca scaunele si canapeaua masinii!!! Dar nu stiu de care!!!... Nici dalea din targ nu prea vreau sau... cum au toti in dacii... as vrea unele mai frumoase...

:Driver: Voi aveti asa ceva? Dc aveti cat au costat? De unde le-ati cumparat? Si pt cine are poate ne posteaza si niste poze aici sa le vedem si sa ne exprimam pareri!!! Multumesc mult si sa auzim numai de bine :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am eu huse facute de Marius de la Piatra Neamt. Le am de aproape doi ani pe masina, pretul la momentul acela aprox. 600-650 Ron( nu-mi mai amintesc exact). La sectiunea Octavia 2 gasiti un topic despre huse si pe acolo o sa gasiti si numarul de tel. al lui Marius si mai multe masini facute. Iata si ceva foto( mai multe va pot da pe mail):

post-3078-1201900223_thumb.jpg

post-3078-1201900253_thumb.jpg

post-3078-1201900460_thumb.jpg

post-3078-1201900474_thumb.jpg

Modificat de bridefo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar arata bine Bridefo! Ce sa zic e faza ca eu st din Bucuresti intelegi? Ma gandeam dc e un magazin ceva prin Bucuresti... Multam mult!!!

Modificat de Aditu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut!eu am luat de la metro(dar au si la selgros,careffure) au costat 150ron dar m-am intepat rau!calitatea lor e buna dar nu vin bine deloc,sistemul ala de prindere clasic cu elastec pe sub scaun e o mare porcarie!!!

eu m-am uitat la pozele de mai sus,e ALTCEVA!clar sunt super de aia si costa atat!tipul care le face le confectioneaza exact pt masina respectiva(marca,model)

te sfatuiesc daca vrei musai huse sa iei de acolo sau sa nu pui deloc!nu stiu cat ai de gand sa tii masina dar parerea mea e ca nu mai are nici un rost husa....

tu decizi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu ca sunt off, dar tizu' Catalin nu serveste intalniri la Ploiesti? In felul asta vede si husele live si mostre de material lasate de Marius cand mi-a facut mie husele.( Intalniri joia seara si duminica la ora 12 la Sala Sporturilor)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Cum dau si eu de Marius din Piatra ?!

Mersi anticipat !!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru Pepe si pentru altii interesati de huse, telefonul lui Marius pe care il am eu : 0724347455. Sper sa nu se supere ca o sa aiba brusc o multime de clienti pentru ca i-am facut public numarul de telefon. De fapt este si membru al acestui forum cum zice si prietenul nostru "search": http://vwforum.ro/index.php?showuser=4384

Modificat de bridefo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Ieri s-au montat husele comandate special, cu materiale alese de catre parintii mei atat culoare cat si calitatea materialului ... am sa pun si ceva fotografii cand le voi face ... saptamana asta sigur ! Vin perfect si imi plac cum se muleaza pe scaune si bancheta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La o expozitie auto din ploiesti,era prezenta o firma care facea huse pt masini( http://www.firenze.com.ro/food.php?categorie=nonalimentare )

M-am interesat pt polo si mi-a spus ca pretul este 200lei.

Marele avantaj este ca se pot da jos foarte simplu si se pot spala in masina

Aveau expus un logan cu huse facute/montate de ei si pot sa zic ca sunt super,peste ce gasim in metro/selgros/etc

cat de curand voi apela la ei,urmand sa pun poze aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Polo`ul are si el haine noi :D ... special facute si alese pt. el ...

post-48653-1278833425_thumb.jpg

post-48653-1278833494_thumb.jpg

post-48653-1278833630_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde le-ai luat si cat au costat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
Polo`ul are si el haine noi :)) ... special facute si alese pt. el ...

DE UNDE AI HUSELE ALEA?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Intradevar, Davides de unde le-ai luat?

Spune si noua.

Merci din start.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pagina de internet a firmei unde am facut husele este: click

eu mi-am facut si golful tot acolo ... si credeti-ma ca merita orice banut ... husele de la golf au 1 an jumate si nici urma de mizerie ... le aspir ce e drept regulat ! daca vreti sa le vedeti si pe cele de la golf intrati pe topicul masinii mele din semnatura si aveti acolo foto mai detaliate !

Cheers !

Modificat de davides
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!