Jump to content

Distributie Octavia 1.6 Benzina


ander
 Share

Postare recomandată

Si pompa de apa sigur e mai proasta si te va tine mai putin decat cea de pe masina la Km ce i are...Mai poti astepta ,parerea mea..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Şi mecanicii au familii de hrănit. Deci, dacă omul vrea să îşi facă damblaua, să şi-o facă. Şi după, îi trimitem manualul de utilizare al maşinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!

Pentru Patrickm: Am manualul de utilizare pentru SOT (descarcat de pe net), dar citind pe forumurile Skoda diferite patanii nefericite, vreau sa evit necazurile. Nu e vorba de dambla, nu ma dau banii afara din casa. Doresc doar niste informatii de la persoane cu experienta in domeniu, oferite cu buna credinta, nimic altceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Omule, nu vreau sa ma "umflu in pene", dar iti spun ca am lucrat aproape 3 ani in reteaua VAG - Porsche Romania si chiar am vazut multe... Insa nu am intalnit masina careia sa ii pice pompa de apa inainte de prima distributie. Am vazut chiar destui care au tras de ea pana la 200 k km, insa pe barba lor. Nu merita sa te zgarcesti totusi si sa te trezesti ca iti pica la cateva mii de km dupa ce ai schimbat distributia si sa dai iar manopera aiurea... Insa 90 - 100 k km poti sta linistit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!