Jump to content

A4,un Vis Realizat


Serhino

Postare recomandată

Foarte bine arata farurile de mai sus.

Referitor la becurile albe din proiectoare ai putea sa imi spui ce firma sunt, cat au costat si de unde le-ai luat ca arata foarte bine, foarte apropiate de xenon Af si m-ar tenta sa caut asa ceva pentru faza lunga ca pe scurta am xenon Af.

Spor la modificari si poate la primavara schimbi si jantele cu ceva mai sport, poate ceva cu buza :Driver: .

Link către comentariu
  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Serhino

    60

  • andrein

    10

  • bullibutton

    6

  • Cristi_KWJ

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

e misto , dar eu zic ca la 15 mii de euro gaseai un 2.0 tdi 140 cp si pe la aceasi km

Link către comentariu
e misto , dar eu zic ca la 15 mii de euro gaseai un 2.0 tdi 140 cp si pe la aceasi km

Cand am luat-o eu nu gaseai sub nicio forma la banii astia nici macar un 1.9, plus ca e mai bine ca nu am luat 2.0....sunt mult mai fiabile acestea de 1.9(acum depinde si de noroc)

Link către comentariu

Arata bine tare dom'le. Ai facut treaba buna! :)

In ceea ce priveste farurile alea...le-am mai vazut pe masini si nu mi se par asa fenomenale. Si calitatea am inteles ca e indoielnica. Mai bine te-ai orienta la farurile OEM cu lupa ca dau mult mai bine.

Link către comentariu

deabia acum am prins si eu topicul asta.

modelul asta de A4 imi place foarte mult, am un prieten ce detine unul identic (doar culoarea e diferita, plus ca el are navi) si imi place extraordinar.

masina arata exemplar, dar ca si tuning nu ar merge putin mai finut? niste jante mai mari ar merge intr-adevar...dar incolo parca nu ar trebui exagerat (scuza-ma, dar asta e parerea mea).

incolo ce sa zic...numai bine, ai grija de masina si km multi multi :)

Link către comentariu

Superba ca intotdeauna:icon_thumright: .Si cand ma gandesc ca la un moment dat vroiai sa o vinzi.

Dar ce se intampla cu jantele de S-line?Credeam ca in foto sunt jantele cu cauciucuri de iarna dar observ ca nu este incaltata de iarna.

Am pierdut ceva?scuze dar nu am mai urmarit topicul.

Link către comentariu
Superba ca intotdeauna:icon_thumright: .Si cand ma gandesc ca la un moment dat vroiai sa o vinzi.

Dar ce se intampla cu jantele de S-line?Credeam ca in foto sunt jantele cu cauciucuri de iarna dar observ ca nu este incaltata de iarna.

Am pierdut ceva?scuze dar nu am mai urmarit topicul.

Am renuntat la 17'' ca nu mai suportam cu drumurile astea...de cand am 215/55/16 am constatat numai plusuri:demaraj mai bun, consum scazut siun comfort incomparabil cu cele pe 17''.Imi placeau prea mult insa devenise prea rigida.

Arata bine tare dom'le. Ai facut treaba buna! :icon_thumleft:

In ceea ce priveste farurile alea...le-am mai vazut pe masini si nu mi se par asa fenomenale. Si calitatea am inteles ca e indoielnica. Mai bine te-ai orienta la farurile OEM cu lupa ca dau mult mai bine.

Sunt f ok farurile daca e vb de calitate si mie imi place cum dau pe masina, mai ales ca sunt pe fond negru...kiar nu arata a kitch-uri.Ti-am vazut masina mai in vara-toamna la parc in Piatra.Mi-a sarit imediat in ochi...f frumoasa si ingrijita!

Link către comentariu

pai daca ai renuntat la 17" atunci masina ramane cu jantele astea?

sau cauti ceva frumos pe 16"?

iar in legatura cu farurile si mie mi se par ok.chiar frumoase.

Triplele nu prea imi plac la masina in rest totul e superb.

Modificat de Z X Z
Link către comentariu
Ti-am vazut masina mai in vara-toamna la parc in Piatra.Mi-a sarit imediat in ochi...f frumoasa si ingrijita!

Pai aveam niste domnisoare pe care le vizitam si ma tot duceau la Gastby :) Si ca tot veni vorba de vazut si eu ti-am remarcat de cateva ori masina pe la duplexuri (nu stiu exact cum se cheama zona).

Iar ceea ce modifici tu stii mai bine :rolleyes:

Link către comentariu

Felicitari pentru alegerea modelului!! Inainte sa decid ca vreau masina noua, modelul tau de A4 a fost printre favorite :stupid: Eu insa fiind inalt m-a ajutat mai mult o masina in 2 usi - mi se pare mai spatioasa. E superba culoarea Audi-ului, jantele S sa le pastrezi pentru ca dau cel mai bine. In locul tau insa as fi pus o folie mai transparenta - daca tot trebuie folie, sau as fi cautat s-o ionizez ( arata mai stilat, la noi foarte rar gasesti pe cineva sa faca treaba asta calumea). Parca stopurile sunt o idee prea inchise. Iar in legatura cu vopsitul in negru : daca te apucai atunci mergea combinatia capota - plafon - portbagaj. Asta insemna insa sa continui altcumva stilizarea masii pentru ca intrai in zona sport. Eu am pus folia carbon de la 3M, arata chiar bine in realitate - nu e chicios. Nu uita, toate cele enuntate sunt pareri personale, iti doresc sa o modifici in continuare dupa dorintele tale, tie trebuie sa-ti placa :icon_thumright:

Spor la modificarile ce urmeaza si numai bine :icon_thumright:

Link către comentariu

bai ... dar te-ai apucat de treaba iar la masina ? :stupid:

Nu te lasi !

Modificat de andrein
Link către comentariu
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Salut,

De unde ai facut rost de bara din fata de S-line ca sunt interesat sa mi-o schimb si eu pe a mea.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!