Jump to content

Golf GT Sport - The Topicception


Ioana

Postare recomandată

DragosCatalin87 - am creat confuzie pe aici. Masinile sunt ale mele si ale lui costin07. Deci 2 proprietari, 2 masini :)) Un topic  :)

Florin - din pasiune pentru masinute ies pozele asa... Sunt facute cu telefonul. Din pacate tot pasiunea ne face uneori prea atenti la ceea ce pentru unii sunt "detalii" si orice imperfectiune trebuie tratata cu toata seriozitatea si atentia... Altfel n-am putea sa pastram masinile in conditia perfecta pe care o dorim.

Link către comentariu

Ce pot sa zic... Superbe!

Daca era ros-albastru combinatia, era crima :D

Link către comentariu

Unde albastru era musai R32 :)) Dar tot n-am fi facut reclama la vreo echipa de fotbal :P

Link către comentariu

Da, multe lucruri pentru anumiti oameni se fac numai cu pasiune sau din pasiune, iar revesul trebuie sa fie mereu valabil. Rasplatiti de asa o vreme si cu un  telefon tare, inseamna ca asa ies pozele....

 

altfel, telefoane am (primit) si eu, tari.... dar nu cred ca ies asa pozele....

Link către comentariu

cu asemenea oglinzi ar merge o alta culoare la masina ...un rosu sa zicem  :vwrullz:  :))  :))  :)) 

Link către comentariu

Ha...ha.......e clar cine vesteste primavara anul asta!!! Keep up the good work! :coolpics:

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
cristi_eftimie

arata super cu jantele de Beetle :wub: ,dar parca ar trebui putin mai jos,cel putin de spate  :wub:

Link către comentariu

Thx! Pe spate e posibil sa fi ramas asa de la frana de mana :)

In timp o sa fie mai lasata dar nu cu mult :)

Modificat de costin07
Link către comentariu

Siiuuuperb! Ziua plimbarilor in natura :)

Lipseste "rosia" si era peisajul complet.

Link către comentariu
  • cristi511 locked, unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!