Jump to content

Golf GT Sport - The Topicception


Ioana

Postare recomandată

Les wild pics are soon to come :) Am auzit ca mers puse doar pe masina curata ;) Nu ca ar fi prea murdara acum, but still :)

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu

De ce ti-ai laut Michelin PS3 :((, pe astea le am eu pentru vara si nu imi plac absolut deloc, nici nu se compara cu PS2.

Link către comentariu

Enjoy them! Sa mai scrii din cand in cand 2-3 vorbe despre ele, cum se comporta, cum se uzeaza...

Link către comentariu

Rezista foarte bine, iar pe ud ai aderenta foarte buna.

Link către comentariu

Johnny Bravo - se comporta excelent pe ud, le-am luat pentru ca am PS3 pe masina rosie din 2010. Le-am facut un review cand le-am luat, sta foarte bine in curbe abordate sportiv. Probabil pentru ca sunt XL dau senzatia de confort pe drumurile mai proaste (desi am talonul mai mic la alea de vara, masina se simte mai confortabila pe drum prost - asfalt prost, nu vorbesc de gropi ca nu bag masina in cratere :) decat cele de 16 de iarna).

Am prins acum vreo 2 ani la jumatatea lui mai o ninsoare la Brasov cu ele (cand in Ploiesti erau 13 grade), si mi s-a parut extraordinar cat de bine s-au comportat si in conditiile alea - aderenta in curba, la franare... wow... Asa ca le-am ales tot p-astea :icon_thumleft:  Prin urmare, eu le recomand, dar luate de la dealeri autorizati, nu de la dughene obscure facute pe vapor. Ale mele sunt facute in Franta si am vazut variante mai ieftine facute prin alte parti... Nu stiu daca sunt fake sau nu, dar nici nu vreau sa incerc.

Link către comentariu

Looking great  :icon_thumleft: . 

 

Mergeau poze intr-o lumina ceva mai buna chiar daca nu erau artistice sa vedem mai bine cum ii sta cu noile roti.

Link către comentariu
nicusor_pintilie

Is prea tari jantele si cu cauciucuri noi....Dai blana :D  :10[1]:  :10[1]:

Link către comentariu

Jantele sunt modelul Disc, de pe Beetle.

Ce specificatii au?

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

:wub:

 

e mortala.... altceva. Am vazut ieri, o broscuta noua - alba - exact cu jantele astea.

Link către comentariu

Pe broscuta da super,dar pe golf...nu prea.

Gusturile nu se discuta,sa le invartiti sanatosi.

Brgds

Link către comentariu

deci dai mugello... s`nteleg? ... :)  ... sunt frumoase si astea dar parca pe golf ... vorba lui valy ...

Link către comentariu

Deocamdata sunt fun asa. Putem sa punem capace normale in locul celor cromate (asa cum am zis acum ceva timp). O sa le luam, dar mai sunt cateva lucruri de facut inainte.

Nu, nu da Mugellourile :P E posibil sa le dau eu, daca gasesc ceva bun pe 17 pentru iarna :)

Link către comentariu

un air ride si e demna de worthersee. foarte bine arata cu ele , imi plac .congrats

Link către comentariu

Clar o lasam jos :icon_thumleft:  Dar cel mai probabil va fi suspensia cu totu, nu doar arcurile.

Link către comentariu

V-ati hotarat la ceva anume? Poate ma inspirati si pe mine.

Link către comentariu

Nu inca. Dupa cum am zis mai devreme, sunt cateva lucruri de rezolvat inainte. Dar te tinem la curent :)

Link către comentariu
  • cristi511 locked, unlocked şi locked this topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!