Jump to content

Buton Exfoliat


addy32
 Share

Postare recomandată

de exfoliat, nu se exfoliaza.

termenul de investitie nu este cel mai potrivit, intrucat presupune un profit - nu este cazul, la achizitionarea unor butoane, pt masina ta....;)

Daca te bucura pe tine, sa le ai montate pe masina ?... asta tu stii, oricum, decat sa le ai pe alea exfoliate, sunt mult mai ok astea cromate - de China.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am pus eu un set de China, dar modelul fara crom, montate de 1 an jumate si inca sunt intregi, nu s-a luat deloc vopseaua neagra de pe ele (inca). Pret -sub 100 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ai dreptate, e practic o cheltuiala, dar vroiam sa stiu daca acele butoane rezista macar 2-3 ani fara sa se deterioreze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

rezista....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,Am schimbat intrerupatorul de lumini 1k0941431bm,am pus unul nou cu crom 3c8941431 N ,ambele cu Auto. Mai trebuie facuta vreo codare in + totul functioneaza perfect,senzori lumina,comming home. Etc 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu, nu ai de facut nicio codare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Va salut. Scz daca nu am postat unde trebuie. Vreau sa inlocuiesc comutatorul inchidere si cele 2 de la capac rezervor si portbagaj. Imi puteti spune daca merg demontate fara a da fata de usa jos? 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

trebuie demontata fata de usa,altfel nu poti scoate mufele din butoane

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si nici butoanele.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!