Jump to content

Inchidere Centralizata De La Telecomanda


flohan
 Share

Postare recomandată

am un polo din 2005 ce nu are inchidere centralizata de la telecomnada. as vrea sa stiu cam cat m-ar costa o cheie cu telecomanda, sau daca sunt alte optiuni, am auzit de ceva cheie de la alarma.... eu nu am alarma.

Modificat de flohan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Daca foloseai functia Search, cu siguranta gaseai si topicul asta.

Bafta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Salut.Am cautat o sectiune in forum dar nu am gasit,asa ca imi permit sa scriu aici...Vreau sa-mi montez o inchidere centralizata pe un polo cu 3 usi din 2002 si nu stiu daca pe hayon se poate pune un servomotor.Hayonul se deschide cu cheia si butucul nu revine la orizontala dupa deschidere.Merita sa cumpar un astfel de sistem?Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

salut cyprynel ,

Ca sa-ti montezi inchiderea centralizata la masina... in primul rand iti trebuie modulul respectiv pentru ca computerul masinii sa-i dea impulsul modului ca sa inchida ushile... dupa care iti comanzi de pe internet inca un modul cu cheie briceag daca doresti si tot ce iti mai trebuie pt masina.

Initial cam modulul acela pt inchiderea centralizata e important... restu cred ca sunt mai ieftine.

*scuzele de rigoare dupa un an observ si eu acest topic :) *

Bafta

Modificat de Aditu
Quote
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!