Jump to content

Masina Cu Bloc Motor Schimbat


4EST
 Share

Postare recomandată

Soso, sfaturile si intrebarile tale sunt de cele mai multe ori hilare. Daca o motorizare de 2.0 diesel de la Opel are distributie pe lant ti se pare de ajuns sa generalizezi la toate motoarele 2.0 diesel?

Modificat de cristian
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, dar imi vine in minte taria cu care sustinea cineva ca cei de la VAG cauta sa usuce lumea de bani, pe cand cei de la BMW au pus distributie pe lant la motoarele lor de 2.0 si stiam ca si la Opel e la fel, tot pe lant si incercam sa-mi fac o imagine de ansamblu asupra marcilor. Nu vad de ce ar fi hilare, doar nu m-am nascut invatat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

salut .scuzati de off topic da sunt si eu curios de o chestie:merge sa compresezi motoru de 1.0l de pe polo 6n??????

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu stiu ca se poate "comprima", vezi ca stiu cei de la Remat, au ei o presa speciala.

Scuze!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!