Jump to content

Magazie Cd in cotiera de la Passat


joe_p
 Share

Postare recomandată

Eu zic ca in torpedou sa nu bage magazia. E mare, iti ocupa tot torpedoul + ca torpedoul la passat e cam subred.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • C o s m i n

    7

  • Red

    6

  • andricei

    5

  • wasabios

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stai linistit, ca nu se sprijina doar pe carcasa subtire din interiorul torpedoului. Ea se prinde pe un cadru de metal, daca vrei sa faci un lucru bun. Plus, ca se preteaza doar cea mica - de bord - sa fie bagata in torpedou - cum e la Audi B6 si B7.

cea mare, il ocupa aproape pe tot....e adevarat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se poate conecta la vw beta o magazie de cd blaupunkt de 10 cd? are aceeasi mufa (cea albastra) . va functiona? cum se vor schimba cd-urile intre ele? am doar de la 1 la 6 pe Beta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

vad ca nu a mai raspuns nimeni prinvind magazia blaupunkt de 10 cd... am testat una luata de pe un opel ... nu a mers la vw... imi scria NO CD CHANGER...

magazia de 10 cd are cativa cm in plus la grosime, are mufa rotunda (nu cea dreptungiulara ca la 6 cd), se alimenteaza separat, avand un - si un + separat . am gasit o poza (http://imageshack.us/photo/my-images/716/mufaaa.jpg/) cum ca tb schimbate 3 fire si va merge sigur la vw beta dar nu m-am mai complicat (pe forum la topicul "Magazie Blaupunkt Merge La Cass Beta?").

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

... Am facut si ceva poze sa vezi cum a iesit.

Cat despre DVD deocamdata e OK...are port USB...citeste DVIX cu subtitrari, are egalizator de sunet, iar datorita interfetei 1451 am si controlul pentru dvd pe butoanele navigatiei.

Salutare baieti, ajutati-ma si pe mine va rog cu o problema asemanatoare...

Vreau sa procur Player Dietz BOA 85700 iar la masina din semnatura am MFD cu monitor ca in poza lui Crista_Silviu. In portbagaj am un CD Changer cu 6 CD-uri dar vreau sa trec pe DVD si MP3.

Din cate am vazut, voi ati mai folosit pe langa Dietz BOA si o interfata destul de scumpa. Este necesara? Care este rolul ei? Fara ea nu as putea viziona video pe monitorul MFD-ului si sa ascult MP3? Mentionez ca as dori sa pot controla de la MFD selectia de muzica, etc. De preferinta ulterior sa pot conecta si o camera reverse, insa deocamdata e destul cu DVD si MP3...

Va rog sa-mi explicat icare ar fi rolul interfetelor Dietz 1412 sau Dietz 1451 daca imi iau un Dietz BOA 85700?

Multumesc anticipat.

Modificat de Duum
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!