Jump to content

Resapare anvelope


bubu
 Share

Postare recomandată

eu unul sunt multumit de cele doua cauciucuri Dunlop NOS (new old stock) tube type (adica cu camere) - 1 bulion bucata, pe fata, 165 SR 15, daca ai parale, mai intreb pe la cel de la care le-am luat poate mai are o pereche
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

le poti vedea pe masina mea, au facut si drumul pana la bran si retur, sunt excelente...

daca te hotarasti sa le iei, vorbesc cu pretenul (e si el broscar dar nu e pe forum) si daca mai sunt disponibile macar doua bucati, sunt ale tale...

tre' sa faci rost si de doua camere 170 R 14 si cam atat...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci, rezervorul vine cu tot cu bushon, la schimb cu blocul de lumini?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am 3 camere, zicea moshul precedent ca si ele e noi de vreo treij de ani incoace...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am 3 camere, zicea moshul precedent ca si ele e noi de vreo treij de ani incoace...

poti sa te .... pe ele...ale mele sunt nu mai vechi de 4 ani...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu ma intereseaza sa etanseze, nu il voi folosi pneumatic ci cu o pompa electrica...
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am sa verific camerele cind o sa am chef sa dau la pompa. :) Daca nu pierd aer in mod barbar o perioada, cred ca sin bune, moshul precedent le-a tinut pudrate cu talc, ma rog, dichisuri de calic batrin...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

atunci mai sunt sanse dar exista riscul sa se fi "croit" pe liniile de indoire...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

atunci mai sunt sanse dar exista riscul sa se fi "croit" pe liniile de indoire...
Le vrei tu sa-ti faci cauciucuri de prastie? :) Am sa le scot din pungi si am sa le umflu putin chiar in interiorul anvelopei. Tu sau Mishu spuneati sa fac asta?
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu, doar sa nu iti faci prea multe iluzii si pe urma sa te "desumfli"... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine dreaq m-a pus sa-mi iau masina retro? Lasa ca intram in UE si ne dam cu broasca pina la magazinele de piese din Jarmania. Vreau in UE! Gata cu anvelopele resapate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!