Jump to content

viteza constanta pe autostrada


eu
 Share

Postare recomandată

Totally offtopic:

Nu credeti ca sunt destule probleme pe care ni le creeaza serviciul.. societatea..etc? mentinem nivel de stress intre noi si pe forum? eu zic ca e bine sa evitam de la inceput discutii de acest gen..

OFF TOPIC:

De acord. Stresul este "bydefault" la nivel ridicat. Imi cer scuze daca am contribuit cit de putin la marirea acestuia.

Aceste discutii pot fi evitate daca trecem prin filtrul logicii si al analizei tehnice tot ce scriem pe forum.

Nu tot ce scrie prin carti/articole/forumuri este adevarat, la fel cum nu tot ce se afla de la "mecanici renumiti" reprezinta adevaruri absolute.

Unul dintre scopurile forumului este acela de a impartasii experienta acumulata, si de aceia am incercat sa corectez unele ineptii postate de colegii de forum. Nu am facut-o cu intentia de atac la persoana si nu cred ca cineva sanatos la minte poate avea ceva impotriva unui om pe care nu-l cunoaste.

Consider incheiat acest capitol si voi incerca sa fiu mai putin acid cu colegii mai mici :)

Numai bine,

Mihai

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Si eu tati, nu mai tip la tine! :) Cu respect, Vlad cel mic! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

in Franta ai plata - cu bariere.Te cam rupe....La intrare in Austria ( din directia Budapesta) tragi la primul Shell pe dreapta cumperi vignette. La unguri am luat tzeapa m-au fript de vreo 20 euro ca nu stiam cursul.Am luat vigneta de la o benzinarie MOL.

In Turcia, cum te duci spre Ankara, ai puncte de plata unde opresti, iei tichet si platesti mai tarziu.Atentie sa nu treci pe la "OTOMATIK GEKIS" ca ala e liber pt "bastinasi". Si ciudatenie pe autostrada spre Ankara, in Turcia. Nu sunt benzinarii.....Am iesit, am platit am gasit un Shell la vreo 20 km am bagat motorina , mi-a spalat turcu masina gratis pomenind de Hagi, Lucescu, etc. Atentie 1 euro = ~ 1.800.000 lire turcesti iar 1 USD cam 1.450.000 .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!