Jump to content

Cereri manuale


remuszamfirescu
 Share

Postare recomandată

As dori si eu manualul de utilizare(ti-as fi foarte recunoscator) pt gamma 5 daca poti sa mi-l trimiti pe mail iulianlaz_2006@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

fratilor va rog si eu...are cineva un manual de utilizare pentru un navi-radio-cd blaupunkt travel pilot freestyler?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut!am un G4 1,6 FSI BAD si as fi foarte interesat de un manual de reparatii pentru el,Etzold sau Haynes.Pot sa si platesc,nu neaparat free.Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare la toatalumea.Are cineva un manual in limba engleza sau cel mai bine in romana pentru un blaupunkt freestyler Travel Pilot. Miii de mul;tumiri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

MariusBarda

Are cineva manualul de utilizare pentru VW Touran 2 ? (2007-2010)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva un manual de reparatii pt. Golf 4 1.6 AZD 2001? Varianta care umbla pe net pt. 1.8t, tdi pd, 2.0, 2.8 nu contine si motorul meu. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am cumparat de curand un Polo 9n3 din 2007, dar manualele cu care a venit sunt in olandeza. Daca are cineva manualul(lele) in romana/engleza/franceza il rog sa imi mi le dea si mie ca e cam dificil sa le inteleg pe cele care au venit cu masina. In acelasi timp, daca vreti manualele in olandeza, le pot scana si vi le dau cu cea mai mare placere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

asi dori si eu o schema cu instalatia electrica la seat alhambra model 96. multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Un manual pt instalatia electrica a octaviei I? Sau/si un manual de service cat mai complet, contra cost, dar sa le am :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna.

Am nevoie de un manual de reparatii -in romana- pentru passat 2002, 1,9 tdi , 130 cp.

Multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor. Am nevoie sa schimb un amortizor de portbagaj la Passat B6 berlina si in nici un fel nu am reusit sa demontez nuca dinspre inainte, cea de sub luneta. Daca are cineva manual sau instructiuni pentru aceasta operatiune, ii voi fi vesnic recunoscator :D.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, are cineva o versiune electronica a manualului pt Scirocco 1.4 TSI DSG in engleza sau romana. Eu il am doar in germana.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

buna mi-l poti trimite si mie? aiercosan@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma ajuta si pe mine cineva cu un manual de reparatii pt Golf 5? Doresc instalarea tempomatului si mi-ar fi de ajutor...

PS: Jur ca am cautat si nu am gasit :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Ma poate ajuta cineva cu un normativ de timpi de reparatie si intretinere a oricarui model din gama VAG ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

AUTODATA,eu te pot ajuta doar sa iti postez la un anumit model si anumita durata de reparatie inlocuire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

G4 1900 DS/90CP. Motor - demontare/montare

Cart 5,70 h Motor - demontare/montare

Schliessen Motor -

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lagăr al braţului de suspensie Punte faţă st

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Caut si eu manual de utilizare sau un owner's book pt un Golf MK5 TDI din 2008.

Daca este pt GT Sport si pt cod motor BMM 103kw DPF dau multe beri.

Merci!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Ma poate ajuta cineva si pe mine cu un manual service pentru un golf V, ma intereseaza mai mult ce tine de electric niste scheme electrice , configuratia pinilor unor mufe, in special mufa pentru intreument cluster ( ceasurile din bord)

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Razvan nu este nimik din ce imi trebuie mie acolo, daca gaseam ceva acolode cate ori le-am rasfoit nu mai ceream nimic aici, acolo sunt niste chestii introductive nu scheme si configuratii de mufe ce imi trebuie mie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!