Jump to content

Cereri manuale


remuszamfirescu
 Share

Postare recomandată

daca are cineva manual pt vw touran, va rog. in romana ar fi excelent

vw touran 1.9 TDI din 2004

multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut, nu am gasit absolut nicaieri, desi cau de 6 luni.

am si eu nevoie de un manual de la RCD500.

multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca ma poate ajuta cineva cu un manual de utilizare in romana pentru o Jetta 2007,in format electronic, v-as fi recunoscator.

Drumuri bune!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma ajuta si pe mine cineva cu un manual ptr mfd (navigatie) golf iv din 2003?

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Imi cer scuze m-am mai documentat si este MCD.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salut. as dori si eu, daca se poate, manualul de utilizare pentru VW Golf Mk3 1992 1.8 benzina, motor ABS, in romana sau engleza. multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva un manual cu scheme electrice de la MCD (sau stie unde se poate gasi)?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as dori si eu un manual de utilizare golf 6.

are cineva?

sper sa ma ajutati.multumesc anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

salutare, am ajuns acasa si as avea ceva timp liber asa ca m-am gandit sa scanez manualul in germana de la mcd ul meu si apoi sa fac o recunoastere OCR a scrisului si apoi traducere cu google translate. Ce parere aveti merita efortul mai este lume interesata ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cred ca nu merita efortul.

1. Nu este nevoie sa scanezi manualul de utilizare al MCD-ului in germana deoarece il am eu format pdf si a sa il incarc miine aici (acum nu il am la indemina).

2. Traducerea nu stiu daca este necesara deoarece sunt disponibile aici pe forum manuale de la MFD si RNS510 in engleza si romana care sunt utile pt. intelegere (functiile sunt aproximativ identice cu ale MCD-ului).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu pot incarca manualul de utilizare pt. MCD deoarece are 10 MB. Daca are cineva nevoie de el sa-mi trimita mail si-l primeste in casuta postala.

MCD_user_guide_part_1.pdf

MCD_user_guide_part_2.pdf

MCD_user_guide_part_3.pdf

MCD_user_guide_part_4.pdf

Modificat de aryes13
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As dori si eu daca are cineva un manual de VW Scirocco model 2008 :icon_thumright: in format electronic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut si ..La Multi Ani!

Desi am cautat un Manual de reparatie CV Tiptronic pentru VW Passat 2002 nu am gasit un link functional.

Are cineva manualul de reparatii downlodat sau un link functional.

Merci anticipat.

Hai Sante

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmand sfatul Moderatorilor, dupa zile intregi de "sapaturi" prin toate linkurile, iata unde am gasit un ghid bun pentru cutiile de viteza automate:

http://www.taligentx.com/passat/maintenanc...rts-catalog.pdf

La mine a mers si am reusit sa trag cele 56 de pagini cu informatiile necesare.

Sper sa mai fie si altcuiva de folos.

Hai Sante ... si ne vedem la Intalnirea de 7 ani de iarna!

Modificat de forceturbo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Oare gasiti si pentru ine un manual pt golf 5 din 2006, 1.4 in 2 usi? Va rog frumos.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un manual de intretinere/utilizare pentru un VW Polo 6n din 1996 pe benzina.

Si la fel m-ar interesa si manualul de utilizare pentru casetofonul aferent, adica ALPHA. Am ceva probleme cu codul si nu stiu cum sa ma descurc. Va multumesc anticipat.

Modificat de Gabalex
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

proprietari de turbo 1.8T 20v pe octavia 1 si tour daca aveti ceva manuale...dati-mi si mie va rog

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fratilor ma puteti ajuta si pe mine cu un manual de reparatii( workshop manual) pentru un Seat Altea 19 tdi 2005-2006 sau daca nu aveti pentru altea poate aveti pentru leon tot aceleasi specificatii.

Am mare nevoie de el.

Numa bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut.

Ma puteti ajuta si pe mine cu un manual de reparatii pentru Seat Leon 1M 1.6 16v.

Merci anticipat si raman dator!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se pare ca sunt greu de gasit aceste manuale pentru seat. Dar putem utiliza pentru motor si electrica/electronica manualul de la golf V.

Si un site foarte bun pentru cei cu Golf v sau cu motoarele de pe el este acesta :http://www.golfmkv.com/forums/forumdisplay.php?f=9&order=desc&page=2

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!