Jump to content

Sunt trist... forumul demolatorilor ?


RaduI
 Share

Postare recomandată

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • pacman

    16

  • RaduI

    15

  • tipatescu

    11

  • bubu

    10

Top Posters In This Topic

Mai exista o varianta anterioara, mai putin evoluata: BIAX :D popular numita si FLECS

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

bai... gata....iar ne-a dus valu'.... scopu' primului post era altu'... da' vad ca din gluma in gluma o taiem si p-asta

;)

Am pus o vorba la Dumnezeul Broscutelor (h

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@forumist tacut: Spui rar cate ceva... dar viziunea ta asupra service-ului este... placutaaaa!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aia-i viziunea service-ului pentru broscutele din Raiul Broscutelor.

Mai e un service de urgenta si pentru omu' cu flexu ... :-( h

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

maaah.... tzin sa subliniez 2 lucruri.... 1. flexu' meu e unu' miiiic mic mic... care doar mingie broscutzele.... si 2.... daca nu s-a inteles ....sunt total impotriva taiatului cu flexu'...indeosebi a taiatului broashtei cu flexu'.... da' decit s-o calce concasoru' rematului.. mai bine s-o ingroape flexu' meu :D :bere:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

... care beau bors cu furtunul"? :-(

Daca n-am broscuta si nici n-am omorat vreuna, pot sa-mi fac abonament la service-ul din Raiul Broscutelor? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...si drept dovada... daca va uitati in parcarea mea... am o prietena roshie care ar fi numai buna de imprietenit cu flexu'.... da' i-am rezervat o alta moarte... mai frumoasa....o s-o transform in jardiniera pt mama ... na!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici eu sa nu fiu inteleasa gresit... n-am nimic cu flexul nimanui... :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In povesti era o regina rea care se transforma in broasca raioasa (nu trageti in pianist!)...

Ar fi bine si reciproca: broscutele alea abandonate si urate sa se transforma in manechine "bune"... cu lamaie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mda... dar numai alea abandonate; ca altfel ramanem fara broaste... :bounce: :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

By the way.... am vazut sambata pe TVR1 o emisiunica, "Spectacolul lumii" ii zice- spunea nenea ala ca din 2005 se vor retrage TOATE autobuzele cu etaj din Londra- cica un kkt de american (zicea si profesia, da' n-o spun...) a cazut de pe scara care duce la etaj si a cerut daune de nu'sh'cate milioane..... si primaria a decis sa le retraga, sa nu mai patzeasca de-astea.... Cica un omnibus in stare de functzionare se vinde intre 2500 si 12000 de lire.... ne bagam????? Cica sunt cam 1000 de vanzare.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

crezi ca au euro 3 ??

sau mai grav, 4..........

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

update.... vazut broscutza....facut poze da' mi-e lene sa le pun (chiar asha... unde puneti voi pozele ca sa si apara aici? ...ca mie nu-mi iese figura asta...)... broscutza e si mai trista.. mai ales ca nu mai exista frunze.... cineva i-a f**ut aripa din fatza nitzel si altcineva a tzopait putin pe cupola spre spate.... oricum... bordul este o adevarata opera de arta...:12:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscarul amator
update.... vazut broscutza....facut poze da' mi-e lene sa le pun (chiar asha... unde puneti voi pozele ca sa si apara aici? ...ca mie nu-mi iese figura asta...)... broscutza e si mai trista.. mai ales ca nu mai exista frunze.... cineva i-a f**ut aripa din fatza nitzel si altcineva a tzopait putin pe cupola spre spate.... oricum... bordul este o adevarata opera de arta...:12:

Trimite-mi si mie pe mail pozele te rog.

dbecheanu@galtonmotors.ro

:ok:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut si eu aseara mashina, ca am avut drum prin zona. In afara de bord, parca n-ar fi chiar asha de groaznica..... De notat ca panouri de bord se gasesc la mine, pt. o eventuala refacere.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am vazut si eu aseara mashina, ca am avut drum prin zona. In afara de bord, parca n-ar fi chiar asha de groaznica..... De notat ca panouri de bord se gasesc la mine, pt. o eventuala refacere.....

Parca suna mai bine decat "hai sa bagam flexu"

P.S. Nu tu Misule, tu stiu ca umbli cu salvatu :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

hmmm... multzumesc... una a vrut sa fie identica cu "originalul" dar fara frunze.... asha caaa.. nu e meritul meu... :pirat: ...cealalta... mi s-a parut mishto ideea... ea... mica miculutza linga uriashu' ala de planta care o maninca incet incet..... si-atunci.... ma intreb... nu mai bine o casapim? :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ea... mica miculutza linga uriashu' ala de planta care o maninca incet incet..... si-atunci.... ma intreb... nu mai bine o casapim?

:D Mi-am "modelat" si eu o broscuta mica miculuta din biscuiti si caramel si am casapit-o... si mi-am satisfacut pofta de demolat broscute; functioneaza tactica (o recomand)... mai ales ca a fost prea dulce :D. O sa aduc maine si pozele cu capodopera.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

iete si cea mai dulce broscutza :D si cel mai mic "flex"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Urmeaza varianta din zapada :D ; :D cea mai friguroasa broscutza... :?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!