Jump to content

Lista pretzuri piese metrotehnica


pacman
 Share

Postare recomandată

am primit un xcel cu toate preturile.... nu prea shtiu cum sa-l pun aici... pina ma prind...sau pina ma ajuta cineva....vi-l pot trimite pe mail.... preturile sunt pt piese noi livrate la poarta la metrotehnica :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata...am rezolvat-o intr-un fel.... www.la-tratament.go.ro sub poza e un link..... rightclick... .save target.... bla bla.... NJoy !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

preturile sunt cu toate taxele incluse....scrie chiar deasupra coloanei cu pretzuri

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cred ca va fi pe comanda... si razvan zicea ca se mishca repede..... deocamdata e lista... o sa intreb si despre procedura de cumparare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am rezolvat in felul urmator: am intrat pe www.mecatechnic.com si am comparat cu lista din excell. Atentie, in tabel anumite chestii sint prescurtate, deci cautarea se va face cu 3-4 litere din inceputul cuvintului.

Pentru cei care doresc aprofundare, exista un dictionar tehnic poliglot.

daca insa mergem la metrotehnica, stie omul de acolo ce sa ne comande, pe baza povestirilor noastre.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

daca insa mergem la metrotehnica, stie omul de acolo ce sa ne comande, pe baza povestirilor noastre.

Mda...dar daca abia dupa ce ai ajuns acolo constati , mai tarziu, ca nefac

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Help! Am trecut printr-o reinstalare de sistem. Printre daune, din cauza ca o gramada de chestii le tzin pe desktop, iar inginelu de retzea n-are mila, si fisierul excel cu pretzuri de la metrotehnica. Cine-l are mi-l trimite si mie pe mail? Please!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu mai e :-( ca si eu am incercat sa o dau jos de acolo si zice "pagina inexistenta"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mda.. am uitat c-am dat-o jos... s-o mai caut pe la mine si-o pun la loc...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!