Jump to content

Reclama dealer-ului pana unde poate merge?


AndreiO2
 Share

Postare recomandată

Au existat (de la inceputul anului in curs) si exista stickere cu Brady lipite pe haion.

Pe luneta, daca am inteles bine ce-ai spus. Pe tabla nu a existat decat o initiativa si numai pe masinile din showroom. In viitor nu se intentioneasa aplicarea vreunui alt sticker.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • DORU_14

    11

  • AndreiO2

    8

  • pegasus

    6

  • d-rive

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doru, nu numai pe luneta ci si pe tabla haionului, in stilul Avia.

De altfel eu am sesizat aspectul, la acel moment, conducerii Brady, insistant sa nu le mai foloseasca, macar pe cele aplicate pe tabla.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Graitaru Piatra Neamt face la fel? N-am vazut nimic specificat

Modificat de LNT
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am luat-o de la Motortec Arad si nu avea absolut nici o reclama de a lor in afara de suporturile de numere.

Apropo de stickere, stiu ca cei care monteaza alarme mai lipesc, chipurile sa sperie hotii, dar de fapt sa-si faca reclama.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Si eu la o masina Vw passat am un sticker cu " P B V " in dreapta jos unde scrie ... TSI pe capota portbagajului .

O sa-l dau jos .

Modificat de octavian79
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Totusi masina cand o ridici este proprietate personala, deci cred ca o recalamtie la protectia consumatorului este bine venita ! de ce sa ma chinui sa dau eu jos sticker-ele alea !?

Normal si corect mi se pare ca proprietarul sa fie intrebat INAINTE de a fi lipite. " Dom'le vrei niste stickere pe masina cu numele nostru , a dealer-ului ? o sa ai urmatoarele avantaje : ...blablalba(reduceri la service/piese,etc. ) "

Altfel mi se pare un oarecare abuz ... Sunt curios daca protectia consumatorului are vre-un cuvant de spus daca se face o reclamatie ceva.

Cat despre suporti de numere...este ca la magazin: "vreti suporti de numere..bine, noi doar d-astea avem si vindem, pentru ca suntem obligati sa livram masina cu nr rosii." bineinteles ca ar putea sa fie baieti finuti si sa nu ia aia 10 lei pentru suporti atata timp cat dai jdemiiideeuro pe masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!