Jump to content

Gradul de satisfactie al posesorului de Octavia 2


AndreiO2
 Share

  

440 voturi

  1. 1. Gradul de satisfactie al posesorului de Octavia 2

    • Foarte multumit
      239
    • Multumit
      178
    • Nemultumit
      13
    • Foarte nemultumit
      14
    • 0


Postare recomandată

Am deschis acest topic sa incercam sa dam o masura statistica gradului de satisfactie al posesorului de Octavia 2. Va rog sa votati doar cei cu macar 3 luni sa zicem sau acolo 3000km si nu din auzite sau din cele citite pe acest forum :icon_thumright:

Modificat de DRAPAR
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu am nici o luna, dar am facut deja 3600 km, asa ca mi-am permis sa votez. Zic multumit, pentru ca deja am greiarasul din

bord (drumurile sunt destul de naspa, asa ca era de asteptat) si vibratie la un difuzor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am masina de cca 10 luni si 23.500 KM. Am votat multumit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

40.000 km. nici o problema. greierii au disparut de vreo 20.000 km. mai apare cate unu de la chedere pe drumuri proaste, insa e adevarat ca nu am dat nicioadata cu silicon ca sa nu mai faca. doar difuzorul dreapta fata vibreaza de la 20 in sus la volum, la bas.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Andrei tie nici nu ti-a venit masina si vrei sa vezi grad de satisfactie?:blink: sau vrei sa anulezi comanda da` mai intai testezi piata de niste pareri?:blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am comis-o dar e util pentru cei care nu s-au decis inca si daca sunt oamenii de la multumiti in sus le creste valoarea de revanzare SH cine stie ce ce rau asta ?! :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...votez si eu fara rost intr-un topic de asemenea fara rost!! oricum voturile sunt relative...daca treci de pe dacie pe skoda votezi una si de pe logan pe skoda votezi alta!! :blink: GLUMESC!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru un rezultat cat mai "aproape de adevar" propun sa voteze doar cei care au peste 10.000 km cu O2!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu vreau sa ii vad pe cei cu macar 100mii km.

O masina care nu a parcurs macar 80-100mii km ar trebui sa fie in stare brici, fara probleme, nu? :icon_thumright:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

...100 de mii??? :offtopic: cred ca sunt putini si aceia care sunt ii rog sa subscrie votului si o parere mai complexa despre "agregat"!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

12000 km, am votat f multumit.

daca si radioul era la fel de stralucit ca si trenul de rulare, votam cu maxim de puncte

Puncte f bune: lumini, stabilitate, portbagaj, habitaclu, finisaje ce tin la tavaleala, consum.

Puncte mai slabe: vizibilitate spate (punem senzori curand) si radioul cam slabut...

Numai bine!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2 ani, 35k km, venit de pe megane2 si golf4.

extrem de multumit de comfort, costuri, stabilitate, si siguranta. multumit de imagine, dar aia nu se pune.

nemultumit de receptia radio. probabil daca nu aveam senzori de parcare eram nemultumit si de vizibilitatea spate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2,5 ani si 17 mii km... Eu zic ca e in mare este f. ok. Ce nu-mi place : timoneria cred ca se numeste, cutia cam agata uneori si nu e asa lina ca alte masini VAG, vizibilitate f. proasta, scaune destul de neconfotatbile si la drum lung ma cam dor muschii picioarelor.

Nu stiu de ce radioul vi se pare prost. Eu am CD-Player + 8 boxe si se aude bestial parerea mea. Bass-ul puternic si in general se aude f. bine si tare si incet :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, se aude bine, dar pe cd. eu vorbeam de calitatea receptiei radio. adica pe acelasi drum pe care cu megane si golfuletul ascultam deea non stop asta pierde receptia in cel putin 4 locuri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, se aude bine, dar pe cd. eu vorbeam de calitatea receptiei radio. adica pe acelasi drum pe care cu megane si golfuletul ascultam deea non stop asta pierde receptia in cel putin 4 locuri.

cauta pe forum ca a postat cineva in legatura cu problema asta. exista un upgrade de soft care o rezolva.nu mai stiu exact cine a zis.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

masina are totul la zi. pur si simplu asta e, e deficitara din conceptie.

edit: defect pe care il imparte cu golf5.

Modificat de fx_
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nicureddogsflo

am votat extraordinar de multumit ,nu am cuvinte la raportul pret-calitate isi merita bani

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2 luni si 3000km. Am votat foarte multumit pentru ca a aparut un greieras micut in bord langa parbriz ,de la gropile patriei.

Pe drum fara gropi nu se aud(i)e nimic, dar se v(i)ede ca masina merita fiecare euroi. Consum mediu 6.0 , majoritatea km (2500) facuti pe drumuri asa zis europene din tara, si pe cateva drumuri judetene care erau facute praf.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

phantom21042003

Am 53000km, si sunt foarte multumit, probleme mici aparute sunt inerente, nu vreau sa intru in detalii gen greieri, geamuri care scartaie sau consumul de ulei(mic de altfel 600 gr la 15000km). Cu alte cuvinte am toate motivele sa ma declar nu extraordinar insa cu siguranta foarte multumit de aceasta masina.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cine este cel nemultumit? Sa ii dam un warning :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

doar warning? ban user pe ip. ca la renault. :lol:

ps: cred ca e dylly :)) (no offence)

Modificat de audi_fan
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Care este nemultumitul ? Ca ie 2... O fi pa persoana fizica sau pa persoana juridica ? :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2,5 ani si 31.000 km... Zic ca in mare 02 este o masina super ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2,5 ani si 38500km.

f multumit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

2,5 ani si 95 000 km. Se comporta excelent! Nicio problema. Am schimbat doar un cilindru la spalatorul de far. Pana la 30 000km a consumat un pic de ulei. Consumul se situeaza intre 6,2-6,4 afara-oras si o "alerg" destul de tare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!