Jump to content

2008 .: R32 Deep Blue


voinea

Postare recomandată

si eu as merge pe Sp3 am auzit numai de bune despre predecentul model asa ca intr-adevar faci o alegere foaret buna....

cat despre masina este inca in top si reper de sportivitate si tuning discret

tot respectul ...

Link către comentariu
poate SONY PS3 :) ca in sufragerie . Chiar nu stiam ca iese PS3 dar tinand cont de cate am auzit despre PS2 atunci PS3 va fi cu siguranta pentru BBS CHurile mele

Recomand Xbox 360, PS3 este o consola care nu mai are viata multa

Link către comentariu
  • Administrator

de amandoua :blah: doar e arie nontehnica.

PS3 sony am. Urmeaza PS3 Michelin

Link către comentariu

stai cumva prin zona Garii Obor? cred ca am vazut-o luni seara, daca nu ma insel. pe o straduta... sau poate alt R32? mai exista culoarea asta in RO? n-am apucat sa vad numarul.

una peste alta: tanc! :blah:

Link către comentariu
  • Administrator

nu eram eu, deep blue este culoare specifica R32 si mai mult de jumatate sunt culoarea asta

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

superba masina.adevarul e ca la o asa masina nu prea mai ai ce sa i faci ca e 99%perfectiune.superb esapamentul.in genul ala am si eu montat pe masina.o arata mai grav.superb si albastrul ala.e o masina de creat vise.felicitari

Link către comentariu
  • Administrator

Chiar e extraordinara. Dupa o pauza de 7 zile cat nu m-am atins de ea revenind acasa ma uit cu placere ca ma apropii de 30.000km .

Link către comentariu
  • Administrator

Azi mi-au sosit anvelopele Michelin Pilot Sport 3 (mai repede decat anticipam eu si as fi vrut sa mai rulez 2-3 luni Continental Sport Contact)... acum stau in urmatoarea dilema : sa pun PS3 si sa pastrez Conti pentru august cand ajung pe Hungaroring sau sa las jantele asa cum sunt cu Continental inca 3-4000km si apoi sa trec la PS3 renuntand de tot la continental... dilema mare ce sa zic...

Link către comentariu
  • Administrator

exact asta am gandit si eu peste noapte. Pun PS3 cum da primavara, iar in august ma dau cu continental .

Link către comentariu
  • 5 months later...
  • Administrator

Scurt review dupa 2000km cu ps3. Sunt extrem de bune pe uscat cat si pe ploaie. Zgomotul e ok si el.

In drum spre Sinaia (in weekend la intalnirea de vara vwforum) am atins frumosul numar de 30.000km ->post-1-1280143780_thumb.jpg

Link către comentariu

Dupa cum ti-am mai spus, e senzatie masina!

Nu-i sta bine la 0 km/h :P

Cat mai multi km fara probleme.

PS: Mai baga update si la 111 VWF

Link către comentariu

Superb, multi km inainte, fara probleme. Am avut ocazia sa vad si eu masina live, ieri. Eram in regrupare la VTM. Superba.

Link către comentariu

Salutare, ne-a fost dor sa mai citim cate o noutate despre masinuta ta , poate mai faci un rand de poze k tare frumoasa mai este!!!!! Sa te bucuri de ea k ai de ce!

Link către comentariu
  • Administrator

Maine ii fac revizie. Toate filtrele + ulei + placute frana fata + lichid de frana.

A primit acum 2 luni (si am uitat sa scriu) igienizare instalatie clima.

Link către comentariu

Faina masina, sa ai parte de ee.

Intrebari: de ce ai facut ingenizare clima ? unde ? cat te-a costat? a meritat ?

Te intreb deoarece imi vine un miros urat de la clima si as vrea sa fac ceva in privinta asta (am folosit in spray ClimaXpert dar nu a ajutat aproape deloc, adevarul e ca a mai diminuat din miros dar ...)

Multumesc

Link către comentariu
Maine ii fac revizie. Toate filtrele + ulei + placute frana fata + lichid de frana.

A primit acum 2 luni (si am uitat sa scriu) igienizare instalatie clima.

Sal , cat a costat revizia??

Link către comentariu
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Administrator

cei de la HPA au facut dyno cu R32 (era si turbo) avand haldex controler cu swich instalat (cum am si eu) . Priviti rezultatul (in modul RACE pe care eu il folosesc destul de rar preferand SPORTul) puterea ajunge aproape 50-50 pe cele doua punti.

wow :icon_thumright:

post-1-1284094758_thumb.jpg

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!