Jump to content

Cd-radio Skoda Octavia2 Elegance


DArtagnan
 Share

Postare recomandată

eu le scriu la viteza maxima, 32x parca sau 54x, nu imi aduc aminte... dar merg ok.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Sal all,

Sunt nou pe forum si recent am luat o Skoda o2. Aceasta este echipata cu un aparat Melody care nu citeste mp3. Intrebarea este: Daca schimb aparatul cu un altu care sa citeasca mp3 (indiferent de marca), voi mai putea conecta telefonul prin bluetooth in asa fel incat sa imi apara pe maxidot agenda si numerele formate, sau au legatura cu aparatul Melody?

Va multumesc,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Din ce an e masina? Ce model este?

Nu are treaba bluetooth cu melody

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare si merci ca ai raspuns.

Masina este din 11. 2007, Skoda octavia 2, break, motor de 1.9 , 105 cp, tip motor BLS, DSG6. Are senzori parcare fata spate, incalzire scaune, senzori presiune, climatronic dublu, carlig remorcare.... Cred ca este elegance. Audio este Melody si am si Bluetooth dar are si un carkit cred ca pe Nokia. Ma pot conecta linistit cu telu pe Bluetooth cu afisare pe maxidot.

Ideea e ca vreau sa-l schimb aparatul audio ca nu are mp3. Au vreo legatura cele 2?

Merci mult,

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 years later...

Salut. Am o problema mai ciudata cu citirea cd-urilor. Imi citeste doar primele 3 melodii de pe orice cd dupa care sare automat la prima melodie. Este posibil sa fie reparat? La o scanare nu imi da nici o eroare legata de  asta.

Am incercat CD-uri cumparate dar si scrise de mine. Problema este aceiasi. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mecanica drive-ului de CD defecta. De reparat doar daca se vede ceva angrenaj defecta / obiect strain care impiedica miscarea. Altfel.. nu prea ai ce sa ii faci. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!