Jump to content

Adaptor Car Kit Pt. Nokia N70


pegasus
 Share

Postare recomandată

  • 6 months later...

salut...

legat de compatibilitatea telefonelor mobile cu symbian si carkit-ul, ar fi bine sa incercati sa instalati si aplicatia de "contact download" pentru versiunea de symbian pe care o aveti.

Poate functioneaza, inca nu am testat. Daca nu merge incercati sa stergeti conexiunea existenta dintre telefon si masina si sa faceti asocierea din nou pentru a prelua si functia de descarcare a agendei telefonice pe maxi-dot.

Pentru S60 vers. 1, 2 si 3, sau alte versiuni mai vechi, pentru alte modele de Nokia, aplicatia se gaseste la ei: http://europe.nokia.com/A4143881

bafta :D

Modificat de Valentinos
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut

Eu am patit altceva

Nu am vrut suportul telefonului pe bord ci l-as fi vrut montat in cotiera. Raspuns dealer NU SE POATE.

OK. Am vrut cu bluetooth si comenzi pe volan pt. tel. si radio. Raspuns dealer NU SE POATE DECAT PENTRU CEL CU SUPORT PE BORD.

Asa ca am renuntat si imi voi lua un Parrot care este mult mai ieftin. O sa fie o problema cu gasitul locului de montaj al afisajului intradevar dar o sa ma descurc. Deja am furat niste idei de montaj de unii si altii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!