Jump to content

Brat stergator aero stanga


memoris
 Share

Postare recomandată

Am nevoie de un brat stergator pentru Polo 9N (tip aero) pe partea soferului deoarece cel vechi s-a rupt. Am cautat si la SH am fost si la Volksparts dar dureaza 5-6 zile asa ca m-am gandit ca poate stie cineva unde sa gasesc (ori nou ori second hand).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am nevoie de un brat stergator pentru Polo 9N (tip aero) pe partea soferului deoarece cel vechi s-a rupt. Am cautat si la SH am fost si la Volksparts dar dureaza 5-6 zile asa ca m-am gandit ca poate stie cineva unde sa gasesc (ori nou ori second hand).

ti-am raspuns pe topicul cu magazinul ca avem un brat pe stoc :

QUOTE(memoris @ Jan 4 2007, 02:22 PM)

Salut! Mi-ar trebuii si mie un brat de stergator de polo pe partea soferului.Cat costa si daca il ai pe stoc sau in cat timp. Mersi!

am pe stoc un brat de Polo model nou, pentru stergator AeroTwin la 130 ron

nu l-ai vazut ? deci un brat este aici dar e posibil sa nu fi stiut baietii de el...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

Volksman am si eu o mare intrebare la tine: pt masinuta din semnatura caut si eu doua lamele de stergatoare (care le-au furat baietii de pe masina) dar nu stiu de care sunt Aero sau alt gen .. inca nu intaleg care este Aero si care nu.. pot sa iti zic ca nu sunt gen "stergatoare de Dacia" sunt mai late si mai mari, cu mult silicon, cu un sistem de prindere foarte slabut, cineva mi-a zis ca sunt cu insertie ... poate nu este corect spus, dar nu stiu cum sa iti zic si nici o poza nu am.

Ma intereseaza sa imi iau si eu unele Valeo sau Bosh sau ce imi recomanzi tu .. stau cam slabut cu banii dar pretentiile sunt mari. Am vazut ca l-ai ajutat si pe Michael si as vrea sa imi zici cam cat ar costa unele.

Sper sa nu fi fost off topic cu intrebarea asta.

Multumesc

P.S. Macar un raspuns pe privat :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 years later...

Salutare,

Am un amic cu un polo9n3 care a patit o belea. Un vecin binevoitor i-a ridicat strergatorul din spate cu ura.

I-a jumulit arcul care tine bratul fixat pe geam.

Aveti idee daca se gaseste arc separat, sau la ce pret ar fi un brat cu totu? Eventual fara lama de stergator?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!