Jump to content

Odorizante Auto


VEKAU
 Share

Odorizante auto  

1.682 voturi

  1. 1. Ce odorizante auto folositi?

    • Ambipur
      396
    • MyShaldan
      131
    • TurtleWax
      36
    • Wunderbaum
      435
    • Ma Fra
      39
    • Sonax
      37
    • Arexons
      62
    • California Scents
      256
    • Altele (braduti de la benzinarie, imitatie ambipur, etc.)
      396
    • Nu folosesc
      35


Postare recomandată

@florentin ..dar si la cele cu patru usi. Eu am patru, si tot am acele manere de la bancheta, deci nu stiu de unde crezi ca doar la doua!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Moll sport, si rezerve tot sport, si bradutii ii pun la la minere de sustinere in spate.

Daca se suie cineva care nu suporta mirosul, trage de miner il pune acolo si pe urma da drumul la miner .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am luat si eu bradutii aia negrii 3 la 80 mii lei din Cora , i-amluat pe ultimii........ am desfacut doar unu sa vad care e treaba...... intr-adevar miroase super tare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

votez si eu cu bradutii wunder cei black car miros bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cineva ce foloseste glade on&on mai face un feedBack despre produs? multumit? Tre' sa primeasca si golfushoru cadou de craciun ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Folosesc Glade de o saptamana... sunt f. multumit de cum se simte, dar nu sunt multumit de aroma :)

LATER EDIT: Am renuntat la Glade.. asta dupa ce pasgerii din spate s-au ales cu dureri de cap si stari de voma de la miros... :D si intr-adevar, asa e.. eu nu simteam, pt. ca il tineam in spate.. si nu ajungea pana in fata "putoarea", dar in spate era crima cand dadea aparatul cate un puf... :D L-am dus in casa si in masina, am scos din torpedou un nou bradut de scortisoara... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu am un ambi pur anti tabac,miroase misto,si vad ca rezista.ultima idee care mi-a venit este sa-l umplu cu aqua di gio,sau alt parfum smecher...dar nu stiu de ce am senzatia ca nu o sa mearga.a incercat careva?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stai linistit ca nu o sa mai poti sta in masina de miros, la mine in masina miroase 2 zile dupa ce ma dau cu el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poate-ti dai cu prea mult ;)

cateodata ;) nu asta e problema dar totusi sa pui parfum de firma pe post de odorizant auto mi se pare tiganie, unde mai pui ca nici ieftin nu este.

pt summa: daca tu ai aqua di gio poti sa pui cu incredere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot My Shaldan o sa folosesc, miroase la fel ca acum o luna cand l-am luat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am incercat eu sa pun bvlgari in ambipur in casa, consumi si parfum si timp si totusi e o tiganie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tot My Shaldan o sa folosesc, miroase la fel ca acum o luna cand l-am luat.

Braduti sau "conserve" din acelea :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut eu am luat de la OMV 2 braduti si i-am agatat la manerele din spare.Miroase fain dar nu persista prea mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina mea avea un miros specific de nou fara nici un odorizant d'asta....si asta dupa 5 ani...mare greseala ca i-am curatat tapiteria si am inceput sa fumez in ea :)) ...Oricum acum folosesc de la rompetrol d-alea cu lichid Alpin cu toate ca mirosu n-are nici o legatura cu numele...Eu nu mai simt mirosul decat foarte rar dar oricine se urca in masina il simte imediat. Ca o precizare din ce am observat: nu fumatul da un miros urat in masina si faptul ca stingi tigarile in scrumiera... de vreo 2 luni nu mai las pe nimeni sa foloseasca scrumierele masinii iar mirosul ei s-a imbunatatit radical. Mai nasol cat a fost rece afara :))

PS: Masina a umblat numai prin Romania deci nu intra in discutie calitatea din afara a odorizantelor

Modificat de andreei_moa
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

A trecut mai bine de o luna, de cand mi-am luat o "conserva" MyShaldan Citrus. Mirosul este persistent, si s-a consumat ffffoarte putin din ea, am impresia ca o sa tina inca vreo 2 luni. Il tin in suportul de pahare spate, si il mai mut si in suportul din fata din cand in cand. Il recomand tuturor, pana acum este cel mai bun deodorant auto pe care l-am folosit.

Richard Nagy

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

asa am patit si eu.nu mai simtem mirosul dar cei care se urcau simteu imediat.de la un timp de inveti si ti se pare ca nu mai miroase

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o idee privind odorizante si cosmetice auto .. AICI... sper sa nu se considere reclama.. ar fi o initiativa buna si pentru forumul vostru :Driver:

Modificat de semit
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar astea nu gasesc si in magazine???

Modificat de razvan2.0
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cauta-le :Driver: .. se mai gasesc la unele spalatorii cu un adaos de minim 75%

Modificat de semit
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ori sunt mai de vanzare? Cineva castiga sigur si pe asta, ca romanul nu face nimik de-a mokka...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OFF:daca ai fi citit mai bine ce scria in link ai fi vazut ca se face ;)

On: cel mai slab odorizant auto este Ambipur... 20 Ron pentru 14 zile de miros.. si daca scapa pe bord... stie toata lumea ce se intampla ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!