Jump to content
alexrosiu

Cum ati aflat despre vwForum

Cum ati aflat despre vwForum  

1,319 members have voted

1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

• Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      96
    • Cautand cu Google
      899
    • De la un prieten
      284
    • Link pe alt site
      134

Recommended Posts

popadrian87

de pe google, avand nevoie :)

watson

daca esti un nou posesor de vw si folosesti google, orice subiect relevant cauti legat de masina va aduce pe prima pagina de cautare si un link catre vwforum..

Dragos24x7

Google ^^ in mare parte tot ceea ce contine " vw " aduce pe forum :icon_thumleft:

abyssquad

De pe un forum de clubseat am venit aici m-a redirectionat un prieten.

Serbanh1

De pe google, fiind posesor de vw.

flavyus1987

Google, our friend.

Jjohnny

Google ;)

Blazer

De pe Google căutând diverse informații. 

custimoz

Salut,

Fiind in cautarea unui Golf, google m-a indrumat catre acest forum. Poate mai imi extind si eu limita modesta de cunostinte in domeniul auto :)

Next93

De pe google cautand informatii despre vw.

Laser

De pe google!

Tyrex

Salut. Practic am ,, emigrat" de pe Club Audi dupa ce am devenit proaspat posesor de VW Passat. :)

snicolae

Cautand pe Google farame de informatii despre problemele aparute la motorul CAGA. Insa nici aici nu sunt topic-uri care sa-mi raspunda intrebarilor.

Astept sa am dreptul de a deschide subiect nou, apoi aflam daca s-a lovit cineva de anomaliile ce se pot ivi doar la masinile mele.

Aerofan

Pfff cum au trecut deja 11 ani. In 5 zile sarbatoresc 11 ani de cand sunt inscris si de cand zilnic intru daca nu sa caut atunci doar sa mai citesc una alta. vwforum e ca si ziarul de dimineata la cafea.

1.jpg.55df8f9a5efc94978d47e4d5ace91e1a.jpg

De unde am aflat de forum? de la sfantul gogu'.

Acum 11 ani, tin mine de parca era ieri, aveam primul meu golf und G3 1.4 ABD cu 60 de cai mandri, afara era frig si mie nu-mi baga caldura in masina deloc. Am incercat sa desfund radiatorul cu apa, sa aerisesc si nimic. Tot cautand pe net solutii am dat de forum si cum nu puteam posta ceva m-am inscris, initial cu gandul sa-mi postez intrebarea sa-mi repar masina si sa-mi vad de treaba (asa cum fac multi in ziua de astazi) insa m-am razgandit a 2-a zi cand uitandu-ma sa vad daca am primit raspuns, am mai rasfoit si prin alte arii si mi-am dat seama "omule, dupa cum esti tu ajutat, ajuta si tu pe altii cum poti". Asa am ramas aici 11 ani frumosi.

Mi-am facut si prieteni virtuali aici, cu cativa m-am si vazut fata in fata, mi-am facut si prieteni adevarati cu care tin legatura, inca, dupa 11 ani, unii cu care ma vad ori de cate ori am ocazia, dar mi-am facut si "datorii" la multi care m-au ajutat si cu care nu am reusit macar sa ne vedem la o cafea/bere/tuica/rachiu/votca/wisky :biggrin: sau macar sa reusesc sa intorc ajutorul, dar nu ma las, continui sa cred ca intorc si eu favorul candva.

Multumesc la fiecare ca fac tot posibilul sa fie o comunitate ordonata si cu multa intrajutorare.

vasiletodosi

Am cumparat si eu un passat, si  cautind  informatii pe google, am gasit forumul.

catalin cata

am cautat pe net 

Andrevw

Saluuut ! Eu lucrez in domeniul auto de aproximativ 5 ani (auto software developer)  , Va multumesc ca existati ! am aflat de voi de la un prieten ( tot din domeniu ) .

• Like 1

SteSoMan

Va salut,

cu google, cautand informatii generale despre Skoda mea.

Multumesc !

1Anonim1

De pe Google.

varu15

Prin intermediul google.