Jump to content
alexrosiu

Cum ati aflat despre vwForum

Cum ati aflat despre vwForum  

1,319 members have voted

1. 1. Cum ati aflat despre vwForum

• Am primit un fluturas/sticker
      2
    • Am vazut sticker pe o masina
      96
    • Cautand cu Google
      899
    • De la un prieten
      284
    • Link pe alt site
      134

Recommended Posts

ti3sto

cautam sa cumpar un vw, si m-am gandit ca pe forumul vw o sa gasesc masina ideala :blah_:

anaida

Eu am aflat cautand un drum bun, o ruta, fara sa prind autostrada Bucuresti/Pitesti, spre Baile Herculane. Vreau sa calatoresc, sa ma plimb frumos cu masina de la Ploiesti la Baile Herculane, sa fac popasuri etc. Am gasit un link de pe alt site spre acest forum si cum sunt singurul sofer dintr/o familie numoeroasa, m/au atras discutiile despre o masina pe care mi/am dorit/o mereu.

APROPOS, stie cineva care e cel mai placut drum de la Ploiesti la Baile Herculane? ;)

Dragossh

tocmai ce mi-au fost furate jantele..si m-am gandit sa pun pe forumuri ..poate poate..

In data de 2 iulie 2011 pe la vreo 3:30....4...mi-au fost furate jantele...Model :borbet bs 9j pe 16 ..Sunt din mures...de pe pandurilor..vis a vis de roua(non-stop)..apropae de scoala 18...daca are cineva ceva informatii s-au intre timp..poate vor sa le vand..a-si aprecia daca m-ati contacta...Au reusit sa fure doar 3....niste ratati de oameni....Nu am avut la ele nici prezoane antifurt..nici alarma...mi-am invat lectia..dar totusi in fata blocului..la bec..mare tupeu au putut avea...Va multumesc!

e6p6foszmoh04emo8nud_thumb.jpg

nrcqln26cmc533pnl1ak_thumb.jpg

lh99ifj0jx73szgs4s6_thumb.jpg

yzo6stulfwslcspi2azw_thumb.jpg

cqwe

Am aflat căut

zav3005

stiam de vwforum de cand mergeam cu opel :D

am vazut pe un golf tunat sticker-ul

Edited by zav3005

gbb16

am aflat de la prieteni :icon_thumright: si sunt placut surprins de acest forum :icon_thumright:

C_r_i_s_t_i

Cautand mai multe probleme tehnice pentru masina mea am descoperit ca aici imi gasesc raspunsul :lol: :icon_thumright: . Deci in concluzie am dat de mai multe ori prin simplul search utilizat prin Google . :rolleyes:

Aleeex

De la prieteni si + orice cautare google cu probleme ale masinilor te duce aici :))

dezmembrarivw

cautand pa google incercand sa pun anunturi cu afacerea mea

R_a_z_v_a_n

Esti bine venit.

Da' regulamentul vwForum ai vazut ce zice?

21. Postarea anunturilor in aria rezervata acestora este o facilitate oferita membrilor pentru a se ajuta intre ei si nu constituie un scop al acestui forum. De aceea vor fi descurajate orice tentative de acest gen, iar depistarea unor membri a caror inscriere pe forum a avut acest scop (postarea de anunturi) poate duce la stergerea/ban-area contului/IP-ului respectiv.

kpatan

vreau si eu un sticker pentru masina cu cine trebuie sa vb? ms astept un raspuns

dezmembrarivw

Evident Google cautand noi optiuni de adaugare a anunturilor afacerii mele, dar se pare ca aici mai am de munca pana ajung la asta. E ok insa

LightsTuning

Intr-o zi, cautam niste piese pentru masina persoanala si un prieten mi-a spus de vwforum

Imi place ca pot gasi aici multe informatii, iar cu nou interfata e chiar super !

alexph

am cautat un manual de reparatie pt b4-ul meu :Driver: si am dat peste vw forum...

Edited by alexph

ti3sto

Pe google, imi cautam viitoarea masina si am urmarit bursa, initial . Cred ca merita sa va promovati forumul prin google adwords :)

SHABAZZ

Va salut pe toti! ... sunt inscris pe acest site din 2005 ... desii nu am fost o persoana f activa al acestui forum am avut grija sa citesc cam tot ce ma interesa... acum cand sunt in cautare de anumite informatii si piese pt masina nu pot posta deoarece politica site`ului nu imi da voie ... mai ales la rubrica cumparari unde am nevoie sa postez un anunt. intrebarea mea e, ce trebuie sa fac pt a putea posta 100% pe intreg forumul? multumesc anticipat

SHABAZZ

?

VW 1200

de pe google si stikerele lipite pe lunetele masinilor, am invatat multe lucruri despre masini de cind urmaresc acest forum, si cunosc o gramada de persoane care nu sunt activi pe acest forum dar stiu de el!

Edited by VW 1200

wolcar

Am aflat de a un prieten, si nu regeret ca am intrat aici!

tutelea

Am aflat de la un prieten

Edited by tutelea

adi iovan

fiind un iubitor de masini in general e imposibil sa nu stiu de vwforum vizitati blogul meu si spunetiva parerea...http://www.universulauto.wordpress.com :icon_thumleft:

Tiganuca

Search pe google, orice problema ai un simplu search te aduce aici...nota 10

gabi88

mi'a zis un prieten de acest forum

AutoGPL

De pe Trafic.ro

redline1619

cautand pe google diverse probleme,modificari la masina,asa am dat de vwforum si sunt foarte multumit ca am dat ce acest forum :)