Jump to content

VW Passat B8 2018 android auto/carplay indetificare MIB


ctl01
 Share

Postare recomandată

@flo68sigur era teapa sau ceva. Sau cum am mai vazut si eu online: iti vinde o unitate care nu stie de fapt AA/CP asa ca nu ai ce sa faci cu ea 😞

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Iti inchipui....ca nu are cum sa fie, la banii aia.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Bună seara,

Îmi cer scuze de la început dacă nu postez unde trebuie , am căutat în toate paginile și nu am găsit nimic legat de hărți , acesta este primul meu post pe acest forum.

 

Am un Passat 2023 din iulie, daca intru in aplicația de pe display-ul central este o iconiță , unde  pot vedea ce poți cumpăra ca soft extra și îmi apare comanda vocală care nu mă interesează și hărți , aceste din urmă mă interesează .

Intrebarea mea este dacă  pot activa fără să cumpăr direct de la vw aceste hărți ,cu ajutorul cuiva de pe acest forum și care ar fi costul ?

Multumesc anticipat pentru răspunsuri.

IMG_4527.png

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 6 months later...

Salut. Oare pot activa AA auto wireless, la unitatea din poza, fara sa cumpăr un dispozitiv dongleScreenshot_2024-03-26-23-46-08-42_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.thumb.jpg.4046960d7237aaaf2d92387ad7806aca.jpg?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

F l o r i n

Ce part number are unitatea, ce masina, ce an?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vw Passat GTE din 2020

Screenshot_2024-03-27-08-58-33-33_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!