Jump to content

Probleme si rezolvari

Cristian
 Share

Recommended Posts

Aici vom posta problemele aparute in utilizarea Tarraco si rezolvarile acestora.

• 6 months later...
Ionut Bogdan C

Salut,

Am o problema sau cel putin nu stiu cum sa fac un lucru.

Desi initial cand am conectat telefonul mi-a importat contactele acum nu-mi mai apar si nici daca dau din nou sa-mi apara nu se intampla nimic.

Ce as putea sa fac? Iau in considerar un restart din fabrica pentru inceput.

Mersi,

Teodoreanu

Salut , nu ii da inca un restart de fabrica si eu am patit asa dupa ce a stat o noapte a doua zi a mers normal .

Ionut Bogdan C
On 8/6/2021 at 9:53 AM, Teodoreanu said:

Salut , nu ii da inca un restart de fabrica si eu am patit asa dupa ce a stat o noapte a doua zi a mers normal .

Am apucat sa-i dau. Am gasit totusi rezolvarea. 

Eu "blond" fiind n am verificat setarile conexiunii bluetooth si nu era data permisiunea ca sa acceseze contactele si lista de convorbiti.

• 3 weeks later...
Ionut Bogdan C

Neata,

Am prins si eu 2 mici incidente si au aparut primele ciobituri pe caroserie.

1. Am luat o plasa de la un santier pe aripa dreapta si am sarit lacul in 2 locuri. Punctele sunt maxim 4mm.

2. Mi s a deschis portbagajul din greseala (aveam telecomanda in acelasi buzunar cu telefonul) si a lovit in gardul de piatra din spate. La fel, un punct de maxim 5mm.

Ce-mi recomandati sa fac? Adica am casco, dar intra pe casco asa ceva? O sa pun poze mai tarziu.

Mersi

O zi usoara,

Teodoreanu

Eu zic ca nu merita pe casco dauna este nesemnificativa .Pana atunci poate gasesti creion corector cu vopsea acelas cod de la producator si rezolvi problema .

Ionut Bogdan C
11 hours ago, Teodoreanu said:

Eu zic ca nu merita pe casco dauna este nesemnificativa .Pana atunci poate gasesti creion corector cu vopsea acelas cod de la producator si rezolvi problema .

Salut,

Unde as pot sa gasesc un asemenea creion? La dealer?

Mersi

Salut,

se găsește și la orice laborator/vânzător de vopsele auto.

Eu am mers cu al meu cod de culoare și mi l-a preparat pe loc; 35 lei (mai scump creionul/marker-ul ăla decât vopseaua).