Jump to content

Baza de date ITP


RaduI
 Share

Postare recomandată

Azi am gasit in cutie 5 (cinci) plicuri gri de la guvernul Romaniei- min de interne- directia regim permise de conducere si inmatriculare a vehiculelor. Acuma nu stiu daca sunt on-topic aici sau trebuia sa postez mai curand la Fun :D

- Mobra cu nr noi- rca nu, itp nu corect

- Mobra cu nr vechi- rca DA, itp nu :)) :D (mot e la moshie de catziva ani, nici gand de rca)

- Ford- rca nu, itp DA :( :huh: (mashina zace la serv de cand s-a nascut Andrei acum 6,5 ani)

- broasca cu nr vechi- rca nu, itp nu corect

si acum... cireasha de pe tort... bomboana de pe coliva...

- broasca de coshmar- rca nu, ITP DA!!!!!!!!!!!!! :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mihaiachi vezi ca au reparat cei de la RAR site-ul si poti verifica daca si acolo e la fel.

Poate te-ai rezolvat de niste ITP-uri :offtopic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aha. M-am prins. Mashinile care au nr nou dar n-au mai facut itepeu de cand au facut ashtia baza si la cautare zice ca nu gasesc date, Garceea le-a considerat ci itp valabil! :offtopic: :unsure: :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Stie cineva in cat timp ajung datele de la service-ul unde s-a facut i.t.p.- ul in baza de date ca pe la ora 14:20 am facut reverificarea si pe la ora 16:35 nu a aparut in baza de date ?

Innainte aparuse corect...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

OK mersi.

Am vazut pe site, scrie ca ultimul update a fost in 10.11.2006, sau ceva de genul asta...

Oricum am fost azi la RAR pt autentificare sa transcriu broasca ( acum sunt detinator si oficial), si a fost ok , desi nici azi apare ca e expirat itp-ul si pe certificat scrie 14.11.2008, deci asta e.Sper sa fie ok

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai ca imi place! Ce optimisti sunteti! Chiar credeati ca o baza de date facuta de un organism al statului roman poate fi corecta? De aici nimeni nu ia spaga! Asa ca de ce sa o puna la punct?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nici nu e. E mai simplu sa trimiti oamenilor acasa scrisori de amenintare ca le suspenzi talonul, fara sa verifici daca baza de date e actualizata. Eu mai aveam o luna si-mi expira itp-ul iar in baza de date figuram ca n-am itp de 2 ani. Am updatat singur baza de date :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma pis pe mine efectiv ! De nyervi...

(Scuze daca se considera injuratura sau cava de genul asta)

Chiar nimik nu mere binye in tara asta ?

Sau oi fi io prea mofturos .... ( Parca am mai scris asta in vre-un topic pe-aici)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Am verificat si eu si rezultatul e f. corect. Deci, se pot face si lucruri nemtesti. Daca se vrea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

am schimbat eu culoarea la masina,ca nu mai puteam face ITP si modificarea in baza de date s-a efectuat in 2-3 zile lucratoare

70 ron taxa [de smecher]

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!