Jump to content

Golf R 2020 Tornado Red


moguai

Postare recomandată

Nici eu n-am dat dislike pentru ca nu-mi place ideea .. dar chiar n-arata prea bine schimbarea. Parerea mea este ca ai putea incerca sa colantezi badgeul negru glossy. Eventual si linia cromata din bara si ii faci un "black optics look".

Link către comentariu

In emblema este radarul de ACC, asa ca sincer nu as umbla acolo cosmetic deloc.

Plus ca arata urat, parca ii lipseste emblema definitiv.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Mie imi place cum arata cu nasul negru. Nu cred ca radarul e afectat de culoarea plasticului. Si, oricum, e la moda. Moda aia cu black lives matter :)

Modificat de razvancc
Link către comentariu

Cum a zis si @The_Ego , nu fie vreo problema cu radarul ACC, cu folia peste :)

In rest, mie imi place cum arata, si cu R-ul rosu.

Link către comentariu

Nu e folie, un un sticker special care nu deranjeaza ACC ul, eu am vrut badge delete, sa nu se vada VW. Bine, se vede in lumina, e glossy. Cand ma plictisesc de el, mai am unul de schimb, putin diferit.

si spate, am uitat sa comand doua R uri rosii asa ca daca mai vrea cineva chestiute de genul, mai dam o comanda si l iau. Am mai pus si pe la interior cateva dar nu merita poze.

 

24CEE301-6A32-4282-B7FE-BCEF112374D4.jpeg

AEE0AA81-D313-4F89-A295-A2E82A8439D5.jpeg

Link către comentariu

Aia e un pic...prea mult. ?

Benzile de crom vin in continuarea ledurilor din far, nu stiu daca o sa le fac black line, deocamdata. Oricum pt alea nu au stickere cei de unde am comandat restul de chestiute, asa ca va trebui improvizat ceva daca ma decid. 

Modificat de moguai
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Hai c am comis o, am facut praf un cauciuc. Evident ca pe stoc in Constanta am gasit doar o chinezarie pe dimensiunea asta, dar sa ma intorc acasa la Bucuresti cu rezerva nu prea mi convenea. Imi comand un compresor sa fie acolo ca nu mai am chef sa arunc cate 1000 ron la fiecare pana sa iau cate un cauciuc nou :( poate gasesc o janta pe 19 sa mi fac rezerva cu chinezaria...

Modificat de moguai
Link către comentariu

Esti sigur ca iti intra ca spatiu janta pe 19 cu tot cu pneu ca rezerva?

Link către comentariu
lambda_dryver

@moguai Nu cred ca ți-am zis pana acum, dar mai bine cu întârziere decât deloc! Sa o stăpânești sanatos și fără incidente (anvelopa nu se pune :)))! 
Peste tot unde ma uit, o văd. Ba pe FB cu folii, ba parcata in zona Sebastian etc. Foarte frumoasa și culoarea atrage atenția imediat. Am trecut pe lângă ea parcata, a percutat culoarea și am dat in marșarier ca sa o admir mai bine :)).

Link către comentariu

Multumesc frumos. Da i am pus folie zilele trecute, ca nu avea din fabrica decat f putin pe spate si cam dogorea inauntru. Pe fata am pus doar protectie UV si spate+luneta UV plus culoare. Mai am si parbrizul si gata. E sesizabila diferenta, nu regret investitia. Da, stau in zona Sebastian/Ispirescu dar mai sta parcata si in Liberty la subsol cand plec cu vagonul din oras.

DAC238C1-C1FB-4D0C-8300-F1C9F5D71D5C.jpeg

05937DF8-C473-4CF3-8C8E-A902099D537D.jpeg

Modificat de moguai
Link către comentariu
2 hours ago, moguai said:

Nu e concediu, sunt la socri ?

Atunci e pedeapsa divina ?

Link către comentariu
  • 1 month later...
  • 2 months later...

pus sosonii de iarna 235/35/19, pe jantele originale https://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Kumho/WinterCraft-WP71.htm 550ron bucata. 

m am tot gandit si razgandit pana sa le iau, am zis sa iau jante pe 17 ba noi, ba sh, ba cauciucuri premium pe 19... apoi mi am dat seama ca pt cat si cum merg eu cu masina, n are rost investitie mare, mai bine strang diferenta si o pun la frane :) am luat cele mai ieftine dupa chinezarii....

abia am trecut de 3000km cu ea, nu cred ca fac 5000 pana la revizia de 1 an.

Modificat de moguai
Link către comentariu

Sunt ok si gumele astea, m am documentat inainte. Cand e nasol pe jos oricum nu mergi ca bezmeticul. N are ce sa se intample daca esti atent, ghinion poti sa ai oricand.

Modificat de moguai
Link către comentariu

Wow.. minusuri peste minusuri la postarile colegului. Acum pe bune, omul si'a luat Kumho, nu Debica sau Sailun, sau vreo anvelopa re-esapata. Daca si Kumho mai sunt anvelope proaste, inseamna ca toata lumea pe aici are bani numai de Michelin Alpin.

@moguai Eu zic ca in conditii de mers normale, adaptate la carosabil, nu o sa ai absolut nicio problema.

Link către comentariu

Sunt anvelope ok, eu le-am luat iarna trecuta pentru ca nu am mai gasit continental in stock si o sa le folosesc si iarna asta (cel putin).

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Frumoasa!

Da bine Rosie cu jante negre si alb pe strada (bine, atat de putin cat este acum :))

Link către comentariu
  • Rave a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!