Jump to content

inca una neagra


gabriel

Postare recomandată

Multumesc!

Depinde care, erau borla si cele rotunde(doua) si cel oval, ambele sunt luate din reteaua autocheck center, magazine de piese auto.

Gaseste distribuitor borla si sigur au.

De mult timp nu am mai scris pe aici. Am eliminat doar camera din bara spate si acuma e clean, ma enerva camera aia acolo, cu ocazia asta am pus si bara noua .

Sper ca dupa ce vin din concediu sa mai pun ceva pe ea, urmeaza sigur distributia si uleiul inainte de concediu si nunta :D

Link către comentariu
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ok, s-a dus si concediul (luna de miere mai exact sau saptamana ce a fost) si am schimbat si distributia si uleiul si placutele de frana pe fata.

A facut 3000 si un pic de km in concediu pana in grecia pe insula in zakynthos si sunt foarte multumit de masina.

Are aproximativ 67000 de km si nu o sa mai urmeze in curand schimbari doar dac vremea se face frumoasa si am timp de masina.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Saptamana viitoare trec la jantele de iarna, inca nu sunt decis daca schimb sau nu si suspensia sa ramana cea de fabrica pe timpul iernii.

Tot atunci o sa soseasca si butonul de airbagoff , cel de presiune in pneuri si cel de senzori de parcare, mai am unul singur care nu il gasesc, inca, sa completez toata grila de butoane false, nici la dacie nu le suportam asa...

Link către comentariu
  • 4 months later...

o poza cu butonasele...una cu jantele de iarna si zapada si una de ansamblu :D

post-2238-0-98367300-1331244941_thumb.jp

Modificat de gabriel
Link către comentariu

asta fac, imageshack nu imi mai merge...

nu mai merge nici fara log in ...am reusit cu atasament decat.

post-2238-0-05311800-1331245030_thumb.jp

post-2238-0-42055100-1331245464_thumb.jp

Link către comentariu

in proiectoare ai bec normal,alb si folie peste sau bec halogen galben?

(varianta 3...xenon de 3000k)

Link către comentariu

Nu, am asa: folie galbena, si xenon de 2700k asa ca ele se vad galbene si stinse si aprinse :D

Link către comentariu

Super frumoasa masina... te-am mai vazut prin oras si mi-a atras atentia :D

Link către comentariu

Nice!Mai trebuie un geam transparent sa admiri cerul si e perfecta. ;) Felicitari inca odata pentru asta mica neagra!

Link către comentariu

Nu gasesc inca plafon cu trapa ...dar ma gandesc la air ride , am vazut cateva pe youtube, ms pt apreciere!

Link către comentariu
  • 2 years later...
  • 2 years later...

@gabrielSalut! Ceva noutati???

P.S pacat ca nu se mai vad pozele,s-au sters din tot topicul...

Modificat de beidaud
Link către comentariu

Chiar in seara asta am vazut masina la Lidl in Craiova si mi-a atras atentia desi era negura. Frumoasa nu am ce zice :)

Link către comentariu
  • 5 years later...
On 3/16/2012 at 12:29 AM, Ph3t0n88 said:

Nice!Mai trebuie un geam transparent sa admiri cerul si e perfecta. ;) Felicitari inca odata pentru asta mica neagra!

S a rezolvat si cu plafonul cu trapa, modificata la facelift , oglinzi exterioare cu pliere, interior vrs, plafon interior alcantara gri, clima golf 7,volan golf 7, ceasuri vrs facelift , bluetooth ultimul 7p6,prelungire bara spate , triple facelift, faruri adaptive,grila fara semn, pleoape , turbina hibrid, stage 2   si probabil mai sunt cateva chestii facute dar uitate.

20220319_135043.jpg

IMG-20210614-WA0021.jpg

IMG-20210618-WA0032.jpg

IMG-20210728-WA0009.jpg

IMG-20210813-WA0009.jpg

IMG-20210813-WA0012.jpg

IMG-20210813-WA0014.jpg

IMG-20210816-WA0034.jpg

IMG-20210816-WA0044.jpg

IMG-20210816-WA0046.jpg

IMG-20210917-WA0008.jpg

IMG-20220217-WA0011.jpg

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!