Jump to content

Cumpar diverse de 1303 sau care se potrivesc

TZepeSH

Recommended Posts

TZepeSH

Hai cu ofertele!

1. Usi dupa 72, in stare foarte buna. Poate sa fie doar tabla, triunghiurile nu imi trebuie ca le restaurez pe ale mele, pot avea macarale (am plan sa iau noi, deci nu sunt neaparat necesare)

2. Balamale de capota fata de 1303. Pot sa fie fara arcuri. Am nevoie de ele pentru ca am planuri cu botul "vechi" si trebuie sa pot deschide capota (hint: sfarrrr sfarrr micul).

3. manere interioare de deschis usa cromate, sau doar cel din dreapta - prioritate foarte mica, doar ca sa am in colectie, ca nu se potrivesc cu interiorul pe care il voi face.

• Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• TZepeSH

82

• angelinno

5

• oldtimercraiova

5

• UVeul

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Sa le folosesti sanatos si muuulte drumuri bune.Ma bucur ca facui un broscar fericit.

Da, 10+ din partea mea. Si eu sunt din ala cu intrebari tehnice, complicate si de detaliu. Intotdeauna servicii foarte bune. Dar mai des iau de la Deian ca sunt preturi bune si e aproape. De la hoffma

Posted Images

TZepeSH

Balamalele ies din lista, am gasit. 

1. Usi dupa 72, in stare foarte buna. Poate sa fie doar tabla, triunghiurile nu imi trebuie ca le restaurez pe ale mele, pot avea macarale (am plan sa iau noi, deci nu sunt neaparat necesare)

2. manere interioare de deschis usa cromate, sau doar cel din dreapta - prioritate foarte mica, doar ca sa am in colectie, ca nu se potrivesc cu interiorul pe care il voi face.

3. Daca mai taie cineva vreo broasca, am nevoie de doua bucati de tabla de sub bancheta, lateral stanga si dreapta, la imbinarea cu pragurile. 

• 3 months later...

A ramas pe lista doar punctul 2:

manere interioare de deschis usa cromate, sau doar cel din dreapta - prioritate foarte mica, doar ca sa am in colectie, ca nu se potrivesc cu interiorul pe care il voi face.

Si.... ce interior vei face? 😁

Mrrrrr....., mistooo 😁

Mi-a venit o idee. Am nevoie de doua baze de scaune cu prindere in 3 puncte (dupa 72 s-au pus?). Nu ma intereseaza scaune complete, doar rama care merge pe sine. Nu conteaza starea. 

118_new_springs.jpg

889733.jpg

Am rezolvat cu ramele. Multumesc Pirvu!

Paiii, sa scoatem de pe lista si manerele cromate. Multumesc Axxro!

Deci nu mai am nevoie de nimic, deocamdata. 

Zici tu... 😂😂😂

Zic eu, DEOCAMDATA. Pana una-alta, am camera tehnica, garajul (care e mic) si un dormitor pline de piese noi sau vechi. Imi mai trebuie vreo 20 de repere mici, de cumparat noi pana in 100 de iepuri. Dar nu sunt urgente.