Jump to content

Infotainment / Navigatii / Car Net (Tiguan AD1)


Eugen Popa
 Share

Postare recomandată

Eu m-am saturat de aceste deconectari dupa ce schimbam cablurile odata la 2-3 luni si mi-am luat adaptor wireless de pe aliexpress...

 

https://www.aliexpress.com/item/1005005590446279.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.9a1b1802SicYiN

 

au mai fost niste mici chestiute ciudatele dar dupa ultimul update de android s-au rezolvat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Eu m-am convins ca nu are cablul nici o legatura cu aceste deconectari. Am testat in ultima vreme 2-3 cabluri de calitate si toate fac probleme, insa aleatoriu. De ex am fost ieri la un drum de 250km, la dus nici o problema, la intors se deconecta intr-una la 3-4 minute dupa care revenea in cateva secunde si tot asa....Am dat restart la telefon si reset la unitatea media a masinii si apoi a mers impecabil restul drumului. Deci 100% problema (cel putin la mine) este software. AA si comunicarea cu unitatea masinii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!