Jump to content

Accesorii (Tiguan AD1)


RoC
 Share

Postare recomandată

Trebuie sa faci retrofit la rgb, daca vrei alte culori. Pe ceas, daca ai virtual cockpit/aid, merge din codare 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumesc pentru raspuns. Ceasul este virtual cockpit. Ai idee cine ma poate ajuta? Nu as vrea sa imi bag eu nasul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

București?  Eu, la mine la service....sau ceilalti colegi de forum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

acum o oră, F l o r i n a scris:

București?  Eu, la mine la service....sau ceilalti colegi de forum.

Bucuresti... cum pot intra in legatura cu tine?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Andrei_72 changed the title to Accesorii (Tiguan AD1)
  • 5 months later...
Marius Simbotin

Bună ziua. Știe cineva care este greutatea maxima pe care o pot suporta bările longitudinale ale unui Tiguan 2018 ? Daca pun bări transversale,  care suporta o greutate de 200 kg oare cele longitudinale rezistă?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Am cumparat un Tiguan 2 din 2018 zilele trecute si mi-as dori sa montez pe el praguri laterale, sau scarile alea..

De ce as vrea aceste scari. Poate veti rade/zambi dar eu vreau doar pentru a proteja portierele de vecinii din parcare care deja mi-au facut 2 mici indoituri pe portiere. Ma gandesc ca probabil cu scarile alea nu mai ajunge la portiera.

 

Oricum ideea ati inteles-o. Acum problema este ITP. Ce trebuie sa fac, in asa fel incat sa fie legal, nu sa fiu nevoit sa le dau jos ca nu trec ITP sau alte probleme. Cele care au nu stiu ce licenta TUF sunt ok ? De exemplu astea ? Sau ... cum sa procedez sa fie totul legal...sau ilegal dar sa nu am probleme legate de talon/ITP/RAR

Modificat de mellbo
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va salut. De ceva vreme cochetez cu ideea de a mai aduce în familie un tiguan. De data asta vreau sa merg pe un allsapce. Ceea ce ma nedumereste este dacă la varianta de 7 locuri vine sau nu vine echipat cu acea polița-protecție la portbagaj.

Screenshot_20230731-134547_Gallery.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut @cataxyx. Vine. Se vad capetele ei si in poza de la tine, sub plansa din spate din portbgaj. Acolo se poate depozita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te referi la capetele de plastic ce se observa între rândul 3 de scaune și polița portbagajului bănuiesc. Mi s-ar fi părut aiurea sa nu aibă. Mulțumesc de lămurire. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!