Jump to content

Sfaturi achizitie Karoq


Doc Morelli
 Share

Postare recomandată

dragos32
On 4/30/2024 at 10:16 PM, zidanne said:

@dragos32 dupa Paste o ai.

Eu spun ca sâmbătă in seara de înviere o fac iar duminică ma cheamă sa o iau. Este mașina cu har sfânt. Acum serios aveți idee ce înseamnă producție confirmată?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vizitator

Din cate stiu eu, din acest moment nu mai poti pune nicio optionala si nu mai poti modifica nimic in comanda ta. Fabrica a confirmat ca va produce automobilul cu optionalele cerute de tine, si ca are resursele necesare ptr acest lucru. Era interesant daca iti spuneau si data cand va fi asamblata. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar trebui ca dealerul sa stie saptamana productiei. Dar inca pot fi modificari. Cand ai serie de sasiu intra in linie dreapta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dragos32

Ar trebui să știe nu dar nu are aceasta informație cică cei de la fabrică nu i-au spus oricum în martie când am făcut comanda au dat termen de livrare 16 -18  săptămâni așa ca nu-i panică.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Bună ziua

Astăzi am aflat ca mașina este la ei luna care vine sa vedem dacă este așa 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu am inteles nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

56 minutes ago, Bebeee said:

Nu am inteles nimic.

Noi da ;))

3 hours ago, dragos32 said:

Bună ziua

Astăzi am aflat ca mașina este la ei luna care vine sa vedem dacă este așa 

 

Omul, daca nu ma insel, a zis ca aflat de la vanzator ca vor avea masina in curte undeva... luna viitoare ;) 

Bine... eu nu e sigur de treaba asta dar așteaptă ;))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Așteptăm să vedem când vine am vb cu cei de la dealer și au spus ca nu știu încă când ajunge dar nu-i bai dpv meu pentru ca am termen de livrare până la sfârșitul lunii viitoare așa ca răbdare și tutun.

Modificat de Bebeee
Fara Quote la postul anterior!
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Am vb cu dealerul a spus ca mașina este în vama cică așteaptă să facă un update la softul de la cutie după o pot ridica. Vedem așteptăm livrarea ca au termen până la sfârșitul lunii iulie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!