Jump to content

E-Golf 2017


kadettro

Postare recomandată

Incarcarea se face la priza normala din garaj, in 10-12 ore o las la incarcat seara si dimineata e gata. Am renuntat deocamdata la wall-box pentru ca din punctul meu de vedere nu renteaza, scade incarcarea completa la 5 ore. Eu din pacate nu am incarcare rapida, dintr-o eroare a dealerului la configurarea masinii, a omis sa o puna.

Modificat de kadettro
Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Avand in vedere ca circuli exclusiv in oras si noaptea sta in garaj nu prea ai nevoie de mufa CCS pentru incarcarea rapida.

E-Golf'ul meu e singura mea masina, fac peste 750km pe saptamana si in jur de 95% din incarcari sunt la priza normala. Daca nu asi uita sa pun masina la incarcat si asi fii mai atent cu acceleratia asi ajunge la 99% incarcat acasa si la giob.

 

 

Link către comentariu
  • 5 years later...
  • R_a_z_v_a_n a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!