Jump to content

Coduri piese - Part numbers Golf IV&Bora


rudolf.s
 Share

Postare recomandată

Pentru an 1998 serie WVWZZZ1JZWB048305 trebuie sa stiu exact gabi pentru ca doresc sa-l cumpar si sa nu i-au ceva care nu se va potrivi.Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de producatorul de placute Artec stie cineva ceva ? eu n-am auzit de ei

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Un cod pentru inchizatoarea capota la golf 4 combi 2001 daca se poate va rog,s-a rupt limba exterioara si nu mai pot deschide capota :(

As cauta unul nou sau in caz ca e scump dezmembrari.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ma ajuta cineva cu un cod de sonda lambda pt 1.8T AGU din 2001?

Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut care stie sa-mi zica si mie codu la rezistenta incalzire scun sofer sezut sau complet sezut cu spatar . Masina este Golf 4 din 21/08/2000.

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma ajuta cineva cu un cod OE si culoare pentru senzor presiune ulei si senzor temperatura lichid racire?

 

WVWZZZ1JZ2B007471

 

Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna seara ,am si eu nevoie de coduri pentru o suspensie de golf 4 gti ... arcuri si telescoape si o intrebare sau sunde pot citi mai multe daca poate cineva sa ma ajute...cum s-ar comporta masina cu suspensie de gti in loc de cea stoc.

Ms.anticipat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut,

 

Ma ajuta cineva cu un cod OE si culoare pentru senzor presiune ulei si senzor temperatura lichid racire?

 

WVWZZZ1JZ2B007471

 

Multumesc!

036 919 081 A comutator presiune ulei si 059 919 501 A  traductor dublu de temperatura

 

exista cod de comanda pentru plasticul din jurul franei de mana cum se vede in foto de mai jos? Am vazut pe Golf in Brazilia.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/251/sideviewu.jpg/

Cauta codul asta si vezi daca este piesa cautata,1J0863323S 2QL ,lei 320.

Salut care stie sa-mi zica si mie codu la rezistenta incalzire scun sofer sezut sau complet sezut cu spatar . Masina este Golf 4 din 21/08/2000.

Multumesc!

1J0963556B  Rezistenta incalzire scaun stg./dr. fata 470 lei,dar sa nu ai scaune RECARO.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Reprezentanta,magazin de piese,dezmembrari,la colegii de pe forum care au masini la dezmembrari...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut. Ma poate ajuta cineva cu un cod al cauciucului ce tine busonul de la rezervor pentru masina din semnatura? Asta daca se comercializeaza si separat fata de buson , ca nu as vrea sa cumpar un buson nou pentru o bucatica de cauciuc . http://www.bestautovest.ro/media/catalog/product/cache/1/image/57af64b7763c310af797b7e10158e0ee/b/u/buson_2.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

buna seara tuturor

stiti cumva daca furtunul incercuit este pentru tur sau retur?

in seara asta l-am vazut si e intepat..nu stiu cum a ajuns in starea asta.

poate ma puteti ajuta cu un cod

multumesc anticipat

post-34876-0-81419200-1379093853_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Exact asa am patit si eu, cred ca e turul. Eu am cumparat furtun la metru de la un magazin de piese auto.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aveti dreptate este tur.ul... l.am inlocuit si eu fara probleme.

ce nu inteleg e cum a ajuns in starea aia... zici ca a muscat o pisica din el.

Oricum e aiurea ca poti sa iei foc daca nu.l vezi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ! Imi poti arata si mie unde se mufeaza sonda lambda din fata la un Golf 4 1.6 16v ca am luat masina cu firul taiat si nu stiu unde sa il leg,nu inteleg unde trebuie sa vina. Multumesc anticipat ! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut ! Imi poti arata si mie unde se mufeaza sonda lambda din fata la un Golf 4 1.6 16v ca am luat masina cu firul taiat si nu stiu unde sa il leg,nu inteleg unde trebuie sa vina. Multumesc anticipat ! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stie cineva codurile furtun tur retur benzina, golf 4, motor AZD ?

 

Multumesc.


Ma poate ajuta cineva cu un cod pt furtun epurator gaze golf 4? tip motor AZD,

 

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

un pret aproximativ pentru 1J0915105AF acumulator OE 12V 720Ah


multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

720 lei,Baterie 72AH/380A (clasificarea om a amperilor este alta,deci sa nu iti para putin 380 amperi)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vreau si eu, daca se poate, un cod pentru senzor viteza motor G28, la WVWZZZ1JZ1B069231, si unde este localizat. Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Aerofan pinned this topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!