Jump to content

Service-uri in Cluj-Napoca


flo
 Share

Postare recomandată

Incearca la Vw daca a facut service in rețeaua lor o sa ai toate detaliile despre masina

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, cine ma poate ajuta cu repararea cablajul electric al unei uși? Am vreo 2 fire tăiate cam la 5 mm de mufa si unul la capătul pinului din mufa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Incearca la Radu (Pelicanu) nr 0744970124 sau colegu tzaga (Iulian) nr 0740146883

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@adi.

Poti incerca si la colegul Dementor(e clujean si...in sesiune)dar poate te ajuta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mersi de info, am rezolvat la reprezentanta. Am si cumparat masina. Toate bune deocamdata :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@Adi.

Ok, sa o porti cu placere, multi km.fara probleme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare, as dori sa ca întreb dacă as găsi in Cluj un service sau un electrician care se pricepe sa monteze instalație xenon OEM pe un golf 5 cu autoleveling drosere, toată instalația, mersi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca ai la postul#1364 doua numere de telefon. Incearca la ei :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

E greu sa citeasca chiar cu ceva posturi in urma sa cerut un electrician.Incearca  la Radu (Pelicanu) nr 0744970124

eu la ei mi-am pus xenoanele

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe Cluj recomand:

Quattronic Serv 
str. Brigadierilor, nr.6
Cluj Napoca
T/F: 0364438972
M: 0740865936

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Da e bun si Alin e chiar ok. Acolo ne facem mașinile de la job.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Unde recomandati schimbarea distributiei pt Golf 6 diesel (la 210.000km) ? Cam cat ar putea costa operatiunea completa ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

La Quattronic am schimbat saptamana trecut pentru un Polo 9N3 din 2007 cu ~220.000km. Pe langa distributie + pompa de apa am schimbat si discuri&placute&lichid de frana, iar pretul mi s-a parut super corect.

 

Le poti trimite un mail/da un telefon oricum pentru oferta ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am schimbat eu distributia la Golf 6 2.0 diesel 2010 la un service foarte ok, iti pot lasa nr lor de tel. Am dat in jur de 1100 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nethar e specificat numarul mai sus cu 4 postari 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna, sunt nou pe forum si am achizitionat recent un Vw Lupo 1.0B din 2001, saraca masinuta e plina de probleme. Din cate am sesizat eu pana acuma, se aud sunete ciudate de la ambele roti din fata, mi s-a spus k este rupta o fuzela. Frana de mana nu prea prinde si ramane mereu martorul aprins in bord si cand frana de mana este coborata( am fost la subaru in baci sa o regleze, nu s-a rezolvat nimic), indicatorul de combustibil nu functioneza, martorul haion deschis ramane aprins si cand haionul este inchis, geamul stanga nu coboara de tot. In mare cam acestea ar fi problemele masinutei. Daca puteti sa imi recomandati un service care ar putea rezolva aceste probleme. Multumesc anticipat.

Modificat de LupoXs
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Regăsești mai sus mai multe recomandări, eu apreciez quattronic, alți colegi pe alții, așa că dă și tu telefoane, verifică mașina unde dorești și alege service-ul care îți trage cu ochiul ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salutare dragi colegi clujeni, 

 

Imi puteti recomanda pe cineva pentru mici retusuri a caroseriei, vopsitorie?

Am de retusat/vopsit capetele pragurilor ca am 2 ciobituri de la pietre si pe cineva care executa indreptari ale caroseriei fara vopsire (am o mica infundatura pe aripa spate cat buricul degetului aparuta in parcare :tuktuk:  )

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Fără vopsitorie uitate la polish.ro, eu am scos urme de pe plafon la eie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ms, de raspuns dar nu ma ajuta polish-ul, trebuie sa retusez/vopsesc elemente care au ciobituri...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ți-am dat site pt adresa și contact, eu aveam capotă și platformă deformate de la grindină, și au îndreptat fără a revopsi...

074-454-7619 alin triff pentru vopsit ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am inteles, in primul post nu ai specificat ca ai avut urme de grindina pe plafon si la ei pe site nu am gasit cum ca ar oferi si asfel de servicii.

Ms incaodata, o sa trec pe la ei sa vada despre ce e vorba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut, am cautat prin topic insa nu am gasit raspunsul la intrebarea mea.

 

Stie cineva vreun service/e vreun coleg pe forum care sa fie dispus sa inlocuiasca CAN Gateway-ul si sa instaleze totodata un RCD510?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!