Jump to content

Golf 7R Lapiz Blue


Pitocu

Postare recomandată

  • 2 weeks later...

Nu o sa pun WMI. O sa incerc sa trec pe flex fuel, E85. Se obtin aceleasi rezultate ca pe wmi, dar fara complicatii.

Link către comentariu

Au ajuns si ultimele piese din puzzle :cheers:

Sapt viitoare cica o sa ma plimb cu masina :D

 

File_000.jpeg

File_001.jpeg

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

S-a facut, in sfarsit, saptamana viitoare! :))

Maine se da cheie.

Nu am mai postat update-uri pt ca am fost atat de busy incat nici nu am mai vazut masina de o luna.. Abia astept sa dau o tura:Driver:

File_000.jpeg

File_001.jpeg

File_001.jpeg

Link către comentariu

Uau!!!:o
Ce diametru are tubulatura de la intrarea in turbo?

Modificat de Adi_vw
Link către comentariu

Ce nebunie e acolo ! 

Felicitari pentru curaj si efortul depus !

Imi pare ca trebuie sa tai din caroserie sau capota sa incapa monstrul la locul lui 

Link către comentariu

Nici eu nu stiu ce diametru are :)) presupun ca e de 3.5". Nu vor fi probleme cu fitmentul pt ca tubularura a fost construita pe masina.

Link către comentariu

Ti-am dat un singur Like ...atât accepta forumul ,motorul ala merita mai multe ! 

Bravo ca ai avut curajul și nebunia asta !!!super masina o sa iasă ! 

Link către comentariu

Cum ti-am zis si aseara ...in poze nu iti dai seama cum s-a lucrat la ea...fineturile chiar nu apar in poze...totul e foarte bine inchegat FOARTE bine facut!

Partea cu silentiosul o pot confirma ...diferenta enorma! mult mai rotund si mai silentios motorul!

Hai cu softul ! 

ahhh aseara am uitat .....scapa de cauciucurile de iarna :)))

Link către comentariu

Felicitari. Astept cu nerabdare sa ii vad performanta ! (ca si tine probabil)

Link către comentariu
  • Administrator

@Pitocu de saptamana viitoare am la dyno ventilatie x3 fata de cea veche.  Ca pentru un motor mai puternic asa :) (150kmh viteza aerului la 1m de ventilator)

Link către comentariu

Unde ai facut toate modificarile astea? pm te rog  daca nu poti sa spui public...

Link către comentariu

Doamne Dumnezeule...suna ca un WRC din anii 90 la turbina... nu am cuvinte, desi nici nu am vazut mare lucru inca. Esti pasionat rau :) 

Link către comentariu
  • 3 months later...
  • 1 month later...

Am vazut in dimineata asta masina - aveam treaba la magazinul de piese de la parterul blocului. Superb arata masina, si iti atrage discret atentia. Cat trebuie

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!