Jump to content

Feed-back lexxus


antoniodaros
 Share

Postare recomandată

  • 4 weeks later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxus

    16

  • KRAKEN

    9

  • MikeRG

    6

  • Alex_B

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

ca mi-am adus aminte....mersi lexxus pentru piese, le-am primit azi :o

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Lexxus mersi de piese....au ajuns!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 11 months later...

fff multumit, piesele alea sunt, cat despre promptitudine, nici daca era in Bucuresti nu ajungeau mai repede - la mai mare! :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Toata lumea fericita :beerchug: :beer1:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

atata timp cat broscutele voastre se bucura ptr piese si eu ma bucur ca le-am putut ajuta si pot face bucurosi proprietari de broscute :beerchug:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am ridicat piesele si sunt ff multumit.Este exact ce am comandat si un bun raport calitate-pret :evil:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

mulzumim lexxus... acu' avem si aripioare :huh:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

ce sa mai zic... surfez pe podele noi... THX L.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

livrat garnituri - maine ii dau de cap motorului :lol: thx L.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

ca treaba sa fie oabla, se impune si un altfel de feed-back:

lexxuse, te rog eu, stiu ca e un efort in plus, dar totusi, e vorba de piese noi; verifica-le pe fiecare cand le iei de la ungur; uite de exemplu pentru mine am cumparat mai prin vara doua trepte exterioare - unul din ele a venit cu invelitoarea gata crapata :); acum ai livrat un cablu de kilometraj; prinderea filetata e proasta/incomplet turnata :D - riscul e ca la prima infiletare sa se despice in doua si adio prindere - daca aveam vechiul cablu era mai simplu - scoteam capacelul vechi si il inlocuiam si nu mai comentam - dar de ex, pentru cineva care nu are inclinatii de bricolaj sau pur si simplu considera in mod indreptatit ca a dat bani pe o piesa noua si ca atare ea trebuie sa se incadreze in parametrii corespunzatori, treaba e nasoala; de data asta nu mai stam sa le trambalam de colo colo - timp si bani...

acest feed back se doreste a contribui la imbunatatirea serviciului prestat de lexxus si nicidecum o carcoteala nejustificata :) :)

multumesc pentru intelegere

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de acum incolo voi verifica marfa cand o voi livra eu catre toata lumea.au mai fost 2 cazuri cand piesele au ajuns la clientul final cu mici defecte sau din cauza incurcaturii de coduri,dar acelea sau rezolvat prin schimbare lor. sper ca pe viitor sa nu se mai intample si sa va pot livra numai piese buna si sa numai apara probleme,iar daca vor aparea sper sa rezolv cat se poate de repede.Multzam de feedback......si sper ca si altii sa-si scrie nemultumirile sau multumirile ca sa pot si eu sa imbunatatesc aceste servicii :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu ma numar printre cei care au avut probleme cu piesele. au fost insa prompt inlocuite asa ca nu au fost nemultumiri pana la urma :D

Modificat de valee
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am adus piese, si ptr mine si pentru prieteni si cu exceptia micilor probleme legate de coduri, nu au fost probleme. e serios lexxus asta al nostru... ca altfel il balacaream aici de nu se vedea :D

Modificat de Fikat
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

eu am luat o piesa de la lexxus si a fost parolist :hainoroc:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salutare!

Intreb de un Kit pt a regla garda la sol (eu o vreau mai mica!) Am gasit ceva tip fuzete, daca asa se numesc.

Din lista de pret am copiat asta. E corect, pretul e de 48.11 Euro? Merge pe toate modelele> adica tip 1300 si 1302-03?

0812 Jav lemez -\\- Jobb 67- 48.11

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

0812 este suportul de bara

ce cauti tu este codul 1340 sau 1341 depinde anul de fabricatie

1340 -- 77.50 ron

1341 -- 58.50 ron

p.s. preturile in lista sunt in ron si nu in euro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Si eu am comandat de la lexxus fusta fata si pleoape si a fost prompt.Am fost multumit de serviciul sau :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Vroiam si eu lista de preturi si vad ca nu mai merge aircooledparts.ro (Account for domain aircooledparts.ro has been suspended). Se poate repara , sau are cineva o lista de preturi actualizata ? <> Multumesc anticipat !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!