Jump to content

Golf Alltrack 1.8 TSI


CristiALF

Postare recomandată

Ce masina curata , felicitari 👍

A mea oricat o spal tot neagra ramane , probabil ptr ca e veche

Modificat de tavitara
Link către comentariu

Lasa ca ai motor de 3.0L , nu te mai plange :)

In alta ordine de idei, se poate spune ca odata cu achizitia downpipe-ului am inceput un proiect, care va fi interesant zic eu :cool:, atunci cand se va finaliza (probabil in cateva luni de zile). Asa ca ..stay tuned :ninja:

 

Modificat de CristiALF
Link către comentariu
  • 2 weeks later...
19 hours ago, acidone77 said:

Nu era mai simplu sa iei un 7R combi? :D :lol: 

Pai acolo este si mai mare lista de posibilitati in ceea ce priveste modificarile 😂

Link către comentariu

Interesant proiect inceput, in speta la cum ai intretinuto pana acuma, when it's your baby, why not :)
image.png.89e4b4ab70230abdc2245d4042fbd73e.png

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Pana ne revenim putin financiar sa finalizam proiectul :) , am montat admisia Racingline.

 

WhatsApp Image 2023-04-30 at 19.33.35.jpeg

Link către comentariu
  • 1 month later...

Azi am schimbat jantele: Sebring cu ...Sebring :) . Am achizitionat modelul 8J cu ET40 si am renuntat astfel la vechile 7.5J ET51, pe care le voi scoate la vanzare.

Imi intrase in cap sa imi iau distantiere si am zis ca mai bine fac asa momentan :icon_cheesygrin:. Cata vreme raman pe varianta de suspensie stock, este foarte bine. Daca vreodata voi trece la coilovers, probabil ca voi reanaliza putin puntea spate, dar anul asta cu siguranta nu operam nimic pe partea de suspensie. 

Sper sa revin cu noutati peste aprox 1 saptamana :ninja:

WhatsApp Image 2023-05-30 at 22.21.14 (2).jpeg

WhatsApp Image 2023-05-30 at 22.21.14 (1).jpeg

WhatsApp Image 2023-05-30 at 22.21.14.jpeg

WhatsApp Image 2023-05-30 at 21.40.40.jpeg

WhatsApp Image 2023-05-30 at 21.40.39.jpeg

WhatsApp Image 2023-05-30 at 21.40.38.jpeg

Link către comentariu

Chiar arata foarte bine !  mai cu muschi !  cred ca in realitate se vede mult mai bine . 

Link către comentariu

Ai trecut pe o latime mai mare pentru ca sa pui jos naravasii aia de caluti ?

Link către comentariu
Publicat (modificat)
41 minutes ago, Doomy said:

Chiar arata foarte bine !  mai cu muschi !  cred ca in realitate se vede mult mai bine . 

Multumesc, nu cred ca pozele reflecta 100% realitatea intr-adevar, eu ma declar multumit :)

 

@ShadoWzZ: pai ce folos, ca tot gumele vechi 225/45 folosesc :D . Vedem saptamana viitoare ce s-o intampla....

 

 

 

Modificat de CristiALF
Link către comentariu

E bine ca ai rabdare si timp sa faci asa ceva, pasiunea e mai puternica decat ratiunea.

Link către comentariu

Clar ! :)) 

Dar stii vorba aia : in loc sa te trezesti maine cu regrete, do it now ! ;)

 

Link către comentariu

Nice project. Cred ca am auzit masina acum cateva luni in zona lucrarilor de la Ikea Pallady. Practic am auzit o masina zgomotoasa si nu reperam de unde =)) dupa am vazut numarul.

Nu o mai scoti pe la JR sa o vada lumea?

Link către comentariu

:))

@Silviu_7 Wasn't me! :ninja:

Foarte rar trec pe acolo si cred ca m-ai prins in una din cele ..2 dati cand am fost pana la KFC :) , prin Martie-Aprilie gen...

Quote

Nu o mai scoti pe la JR sa o vada lumea?

"JR" ?? :scratch:

Modificat de CristiALF
Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!