Jump to content

Placute ATE contrafacute de la Autokarma


iustinn
 Share

Postare recomandată

Pune pariuri in alta parte, nu aici. Cum am mai spus -nu repet de10 ori- orice alta varianta in afara unor plăcute contrafăcute - extrem de moi, se exclude. Nu pot lua in serios pe cineva care o tine pe a lui si are si nesimtirea de a face astfel de afirmații si de pariuri. Colegii cu bun simt si cei care vor mai citi, sper eu, vor fi mai atenți cand cumpara ceva, nu am spus nicăieri nu mai cumpărați ceva dintr-un anumit loc. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Aciditatea ta nu te ajuta la nimic. De fapt, tot topicul fara dovezi nu ajuta la nimic. Ah, ba da, la denigrarea acestei firme.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Off topic, cum pot dovedi că am văzut în Autokarma cum lipeau actipidul-eticheta pe un bidon Castrol de 4-5 litri? Nu am cum, dar eram 2 persoane si am văzut instant lucrul ăsta. De cumpărat voi mai cumpără de la ei, dar nu orice! Și oricum păstrez toate facturile de la ei din două motive: măsură de prevenție în caz că....și dovada in fata unui eventual client al mașinii cu tot ce s.a băgat în ea!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu pun la îndoială buna credinţă a iniţiatorului topicului, dar corect era să aducă şi un minim de dovezi pentru cele afirmate. În lipsa lor topicul se închide.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • lupo_bv a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!