Jump to content

Passat B6 4Motion Individual


Justin91

Postare recomandată

Masina a primit folie pe parbriz, Llumar Air Blue 80, si tot ce pot spune e ca imi pare rau ca nu am pus pana acum. Soarele nu mai arde prin parbriz, iar clima o tin cu 3* mai sus. De afara se vede foarte rar, in functie de unghi si lumina, iar din interior daca nu stii ca e acolo nu iti dai seama.

Sgd6iwq.jpg

De asemenea am facut si un tratament cu Ozon de la OMW, nu neaparat ca aveam nevoie, dar am zis ca nu strica. 

63rjguq.jpg

 

Link către comentariu
  • 2 months later...

Banuiesc ca folia se aplica pe exterior, nu ? Nu influenteaza cu nimic sensibilitatea senzorului de ploaie/lumina ? Sunt interesat sa imi pun si eu asa ceva, cat te-a costat si unde ai facut operatiunea ? 

Link către comentariu

Folia se aplica pe interior si a fost extraordinara pe timpul verii, dar am dat-o jos deoarece noaptea ma deranja pe drumurile patriei nesemnalizate, nemarcate, neiluminate, pline de gropi, carute si utilaje nesemnalizate.

Pentru ca inchide putin, insesizabil ziua, noapte iti de impresia ca porti ochelari de soare si poate fi periculos. In oras, unde in general nu e coplet bezna e ok.

Pretul a fost de 400ron.

 

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!