Jump to content

Modificari POLO


mirceaz
 Share

Postare recomandată

Nu stiu de ce dar foarte greu se gasesc elemente de tuning pentru noul Polo. Pentru inceput propun urmatoarea problema spre rezolvare.

Unde se poate face asa ceva? (bot cromat ca la passat + grila cromata)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

parerea mea e ca nu da bine pe crom. eu optez pentru grila fara emblema :emthup:

bani sa ai ca sunt destule elemente de tuning pentru ea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie personal pt polo imi place kitul de la Je Design, apoi Caractere. Foarte finutz este si kitul Vortex care are foarte bine :D

Are cineve poze cu un Polo 9n cu roti 195/55 R15? Daca da imi aratati si mie? :scratch: mersi

Nici mie numi place cum da cu grila cromata, e o masina fun, nu serioasa :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Grila cromata are Sportline... iar toata partea din fata cred ca e la GTI... la fel si stopurile fumurii si farurile cu negru in interior.

Daca ai bani de dat... cred ca'ti aduce PoRo pe comanda :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si mie imi place cum da cu grila cromata, dar eu unul as incepe cu niste jante de alu pe 16", (dar deocamdata nu sunt bani)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Are cineve poze cu un Polo 9n cu roti 195/55 R15? Daca da imi aratati si mie? :) mersi

abt_polo_design_hq.jpg

Un kit exterior dela ABT pt Nolu Polo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu de ce dar foarte greu se gasesc elemente de tuning pentru noul Polo. Pentru inceput propun urmatoarea problema spre rezolvare.

Unde se poate face asa ceva? (bot cromat ca la passat + grila cromata)

Gasesti asa ceva de la KAMEi

In Romania distribuitor prin: SC Medchim Bucharest SRL, Calea Serban Voda 193, Sector 4, RO - Bucharest

Tel.: ++ 40 - 21 - 335 00 70

Fax.: ++40 - 21 - 335 00 29

info@medchim.ro

medchim@pcnet.ro

Nu stiu preturile ca eu sunt din ARAD, dar da si tu un tel sau un mail si intreaba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mersi, pozele parca sunt de pe car configurator :banghead: as fi curios cum arata in realitate, asa nu prea imi pot da seama :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc pentru informatii, am trimis un mail sa vad ce imi raspund :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am trimis un mail la reprezentanta si uitati ce am primit :

grila masca fata cromata inclusiv pe baghetele interioare se poate pune numai cu totul la pretul de 239.64 RON+TVA.

Bagheta cromata de la baza haionului este la 191.21 RON+TVA

Acu sa sparg pushculitza :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am trimis un mail la reprezentanta si uitati ce am primit :

grila masca fata cromata inclusiv pe baghetele interioare se poate pune numai cu totul la pretul de 239.64 RON+TVA.

Bagheta cromata de la baza haionului este la 191.21 RON+TVA

Acu sa sparg pushculitza :)

Adica ai comandat?

Si daca da, dupa ce o instalezi pune niste poze. :P

Cam ce se poate face cu un Polo>

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineve poze cu un Polo 9n cu roti 195/55 R15? Daca da imi aratati si mie? :banghead: mersi

Ok am gasit poze cu masina in realitate.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

sal mirceaz. felicitari pentru culoartea aleasa. e f f f frumoasa pe polo. ar arata mai bine cu bandourile si oglinzile vopsite in culoarea masinii(nu am vazut nici una asa)

in alta ordine de idei ai reusit sa-ti montezi ornamentul argintiu de la kamei?

eu vreau sa-mi pun cel negru tot de la kamei cred ca ar arata bine pe galben. Ce pare aveti? ar arata ca un pui anemic de gti?

Modificat de dache
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Poate sa-mi spuna si mie cineva daca vreau sa fac REMAPARE la motor , daca este posibil si unde? :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si-a montat cineva o chestie de genul asta pana acum?

eu mi-am comandat de la kamei. sunt 4 abtipilde care trebuie montate cu grija si nu stiu unde sa fac lucul asta. cunoasteti pe cineva cu multa rabdare sau un service care se ocupa si cu asta?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

de unde ai comandat-o ? eu am montat pentru modelul 9N, a fost simplu (are doar doua suruburi).

felicitari...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci frumos

de la medchim. sunt distribuitori kamei. si totusi ai idee cine ar putea sa le lipeasca drept urmarind exact conturul spoilerului?

Modificat de dache
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pai...nu stiu la cineva mai in domeniu, de exemplu cei care monteaza folie pe geam, sau sa incerci la Alin (www.autoaccesorii.ro).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!